Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1

    Domyślnie to może dla odmiany... port - coach

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.


    obiecuje, że to już koniec
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  2. #2

    Domyślnie

    Ej, no fajne są, może bym sobie jedyneczkę odpuścił albo inaczej kadrował (taka fanaberia) to pozostałe same się bronią, dobry zestaw
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    a ja właśnie tą jedyneczkę bardzo lubię... prosto, centralnie... tak miało być... chciałem pokazać surową brzydotę tego budynku... ale odczucia innych są cenne... będę miał szansę podejść jeszcze raz do tematu to spróbuję inaczej...
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  4. #4

    Domyślnie

    Jeżeli na jedynce była by tylko ta buda to ok. Ale jak dla mnie wszystko burzy bałagan z tyłu. Natomiast bardzo mila dla oka jest piąteczka. Tu założył bym polar dla wzmocnienia efektu, bo chyba słonko dobrze świeciło...
    No ale ja się chyba czepiam...

  5. #5

    Domyślnie

    wiesz nie wyburzę tego co z tyłu bo to przecież tam jest port ! ... a co do polara... jak w końcu uzbieram na dobrego polara na 77 mm to pewnie go kupię
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  6. #6

    Domyślnie

    wiem, wiem - port najważniejszy

  7. #7

    Domyślnie

    "kołczu"
    piąteczka i dwójeczka
    ...a gdybyś,...a gdybyś jedynkę z żabiej perspektywy? to może ten stuff z tyłu by trochę zmalał? ale i tak fotka ciekawa
    .
    fotografuję portrety, sport, teatr tańca i jeszcze kilka innych obszarów - w tym w szczególności reportaże wszelakie piotr.jaruga_at_gmail.com

  8. #8

    Domyślnie

    no może z żabki podejdę... bo wybieram się tam jeszcze raz niebawem
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    Odkopuję Cz-b kupuję od razu - dwójka przypadła mi do gustu.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •