Niebo i tak juz lekko wyciągałemByło mocne słońce, niebo jasne, ale coś tam jeszcze mozna wyciągnąć
Szukaj
Niebo i tak juz lekko wyciągałemByło mocne słońce, niebo jasne, ale coś tam jeszcze mozna wyciągnąć
Coraz lepsze te zdjęciaKontynuuj ...
Mi tam przekornie ta 1 też się podoba, mimo tych wyrazistych oczu.
Oj trójka już tak nie leży, stanowczo za dużo góry - a tam nie ma nic ciekawegomożna spróbować ciachnąć w 16:9
![]()
a komu jak nie fotografowi ma się podobać ?![]()
Nie jestem w stanie ocenić artystycznego przekazu tych zdjęć, modelka jest zbyt piękna, nie mogę się skupić na całości;P A tak serio to przy 3 trochę ciaśniejszy kadr bym zrobił
![]()
Ależ ja się tu nie upieram przy swoim
Ciąłem w różny sposób, ale taka kompozycja mi się widzi najbardziej
Wszystkim dziękuję zawsze za uwagi i podpowiedzi- zawsze je biorę pod uwagę
Próbowałem kilku kadrów, ale takie cięcie mi się najbardziej widziało
Wiadmo, że nie każdemu może się taka kompozycja podobaćCo jest oczywiste
Modelka - faktycznie bardzo urodziwaDrugi raz przed obiektywem
Dziękuję za komentarze![]()
Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 18-06-2012 o 09:58
Skontaktuj się z nami