Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Asia

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    Pierwsze jest bardzo dobre, ciekawe i ogólnie na plus - oczy akurat wyszły super, wyróżniają się ale nie rażą jakoś strasznie

    Za to drugie jest genialne! Ta czystość - brakuje mi tylko bardziej niebieskiego nieba
    Dawaj następne
    Niebo i tak juz lekko wyciągałem Było mocne słońce, niebo jasne, ale coś tam jeszcze mozna wyciągnąć

    3.

    Warunki jak na dwójce - mocne słońce w modelkę.




  2. #12

    Domyślnie

    Coraz lepsze te zdjęcia Kontynuuj ...
    Mi tam przekornie ta 1 też się podoba, mimo tych wyrazistych oczu.

  3. #13

    Domyślnie

    Oj trójka już tak nie leży, stanowczo za dużo góry - a tam nie ma nic ciekawego można spróbować ciachnąć w 16:9

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mathis Zobacz posta
    Oj trójka już tak nie leży, stanowczo za dużo góry - a tam nie ma nic ciekawego można spróbować ciachnąć w 16:9
    A mi taki kadr pasuje - tego nieba nie ma dużo

    Dzięki.

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Mich77 Zobacz posta
    A mi taki kadr pasuje - tego nieba nie ma dużo

    Dzięki.
    I weź tu coś skomentuj i podpowiedz

  6. #16

    Domyślnie


    a komu jak nie fotografowi ma się podobać ?

  7. #17

    Domyślnie

    Nie jestem w stanie ocenić artystycznego przekazu tych zdjęć, modelka jest zbyt piękna, nie mogę się skupić na całości ;P A tak serio to przy 3 trochę ciaśniejszy kadr bym zrobił

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sapphiron Zobacz posta
    I weź tu coś skomentuj i podpowiedz
    Ależ ja się tu nie upieram przy swoim
    Ciąłem w różny sposób, ale taka kompozycja mi się widzi najbardziej

    Wszystkim dziękuję zawsze za uwagi i podpowiedzi - zawsze je biorę pod uwagę


    Cytat Zamieszczone przez RogeRek Zobacz posta
    Nie jestem w stanie ocenić artystycznego przekazu tych zdjęć, modelka jest zbyt piękna, nie mogę się skupić na całości ;P A tak serio to przy 3 trochę ciaśniejszy kadr bym zrobił

    Próbowałem kilku kadrów, ale takie cięcie mi się najbardziej widziało
    Wiadmo, że nie każdemu może się taka kompozycja podobać Co jest oczywiste

    Modelka - faktycznie bardzo urodziwa Drugi raz przed obiektywem

    Dziękuję za komentarze
    Ostatnio edytowane przez Mich77 ; 18-06-2012 o 09:58

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •