Nie wiem czy to dobry dział, ale mam problem ze skanerem.
Jest to model OpticPro ST48.
Skanuję nim negatywy 6x6. Co jakiś czas mam taki problem, że na podglądzie wszystko jest super, a po zeskanowaniu mam dosłownie biały plik o rozmiarach zeskanowanej klatki. Wielkość w MB jest też podobna a do normalnie zeskanowanych klatek. Wcześniej raz pojawił mi się ten problem, ale zniknął po jakimś czasie. Teraz nie chce. Czy ktoś miał taki problem? Co może być przyczyną?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami