Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: na boisku

  1. #1

  2. #2

    Domyślnie

    Albumowo może być...
    Ogólnie to przepały są. Kadr nawet nawet chociaż ja bym tej reki delikatnie nie ucinał. Twarz nierównomiernie doświetlona więc po portret to średnio podchodzi.
    Na pewno jakiś klimat albo pamiątka dla autora jest, ale czy coś więcej dla widzów? ...

  3. #3

    Domyślnie

    bardzo pozytywna fota. Oczywiście zdjęcie albumowe, ale mi się podoba (pomijając kwestie techniczne)
    Calkiem niezly aparat, takie sobie szkła, marne umiejętności i niewiele czasu...

  4. #4

    Domyślnie

    Technicznie tak sobie, ale mina koleżki, kadr, czapka, przerysowania ogniskowej - wszystko na miejscu. Gęba się śmieje jak ogląda się to zdjęcie - a to w albumie najważniejsze.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •