Close

Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Dell XPS ONE 27

  1. #1

    Domyślnie Dell XPS ONE 27

    Nie wiem czy juz widzieliście:

    http://laptopy.gadzetomania.pl/2012/...-klasy-premium

    Zapowiada się godny rywal dla Imaca

    Swoja droga ciekawe jak sprawuje się matryca PLS (IPS?) chyba Samsunga?

  2. #2

    Domyślnie

    Dell wlozyl matryce Samsunga? ciekawe dlaczego..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  3. #3

    Domyślnie

    No tak, ale są przecież takie rozwiązania już, to wcale nie jest rewolucja...
    No może matryca lepsza, ale choćby HP proponuje już od dłuższego czasu podobne konstrukcje.

  4. #4

    Domyślnie

    Pierwsze oceny wypadają fajnie - cena ciekawej konfiguracji ok 2000$ -_-

    Jeśli miałbym teraz zmieniać kompa na innego i szukałbym LCD podobnej wielkości - to chyba poważnie rozważyłbym tą opcję.

  5. #5

    Domyślnie

    Na anandtechu jest test. Wszystko fajnie ale temperatury w stresie po 95 stopni przy nowym sprzęcie nie zapowiadają jego długiej żywotności. W lapku mam Corei7 i po 2 latach chłodzenie umarło od temperatur i wymienili mi na nowe bo w końcu thermalpady pozdychały i mój procek ujrzał magiczne 98C po czym sprzęt się zawiesił. Dlatego też tak duże temperatury w XPS One nie nastrajają mnie optymistycznie chociaż mam 3 laptopy firmy Dell i z każdego jestem zadowolony.
    D7100
    S 17-50 2.8 | V 135 2.8
    Conference call to Canon Inc.s Masaya Maeda - "Maeda: Huh? You sure you want more out of focus? We give you out of focus in 1D Mark III and Galbraith complain."

  6. #6

    Domyślnie

    Ja z dellem mam niestety marne doświadczenia, na 4 laptopy w biurze, 3 się grzeją, 2 się już zagotowały z czego 1 usmażył dysk twardy.

    Serwisanci, twierdzą że (te) delle się gotują i tyle, trzeba wymieniać regularnie chłodzenie i przez 3-4 miesiące jest ok.

    Jeśli ten też się ma grzać, to zdecydowanie odradzam...

  7. #7

    Domyślnie

    Robert
    o jakich modelach piszesz ?
    pytam z ciekawości, bo u mnie w pracy same delle i macki.
    w sumie jakieś 900 stacji roboczych i ok 300 laptopów i złego słowa nie mogę powiedzieć.
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

  8. #8

    Domyślnie

    Dell Vostro Notebook 3500
    Mam ich ze 12-15 nie jestem pewny, te stojące na biurkach spisują się 'w miarę', te jeżdżące wszystkie są problematyczne.
    Przy czym jeżdżenie to nie zapitalanie po budowach i halach produkcyjnych, tylko raczej od biura do biura i hotele.

    Dodam tylko, że 5-6 letni HP Pawulon 67xx spisuje się nadal świetnie a komfort pracy (szybkość?) jest zdecydowanie lepszy niż na aktualnym Dellu.

  9. #9

    Domyślnie

    bo Vostro to modele "cywilne".
    tłuczone gdzieś w chinach dla wielu producentów, tylko firmowane przez della (i innych).
    rozkręcałem takiego vostro (koleżanki), to faktycznie konstrukcyjnie liche sprzęty :/
    Psychotrop vel Grzegorz Lucjan Laska von Lasocki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •