Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    calin191
    Gość

    Domyślnie Autoryzowany serwis Nicon opto-technika

    Witam wszystkich. Miałem pewien problem ze swoim zoom-em po upadku mojego zoom-a który wysłałem do serwisu Nicon Polska. Po ok dwóch tygodniach otrzymałem kosztorys który wyceniał moją naprawę na 70% ceny nowego sprzętu. Wycenę z serwisów rozesłałem po serwisach z całej Polski aby zorientować się ile u nich może kosztować taka naprawa. Ku mojemu zdziwieniu serwis Opto technika poprosił o numer zlecenia z serwisu Nikon-a i co się okazało to Oni wykonali kosztorys mojego obiektywu dla autoryzowanego serwisu. Doradzili aby zrezygnować z ich naprawy a sprzęt wysłać bezpośrednio do nich to naprawią mi to za 50% ceny, zgodziłem się i sprzęt działa do dziś. W rozmowie z nimi udało się mi dowiedzieć, że wykonują naprawy większości zoo-mów a także lamp błyskowych tak więc jeżeli komuś upadnie sprzęt zachęcam do przesłania sprzętu na alternatywny dużo tańszy autoryzowany serwis nicona.

  2. #2

    Domyślnie

    Ale my mamy Nikona, a nie Nicona.

  3. #3

    Domyślnie

    Chciales dobrze. Kontakt do firmy sobie zapisalem, ale obawiam sie, ze po takim wpisie, serwis ten moze miec problemy ze strony Nikona za to ze oficjalnie udziela takich informacji.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elbarto Zobacz posta
    Chciales dobrze. Kontakt do firmy sobie zapisalem, ale obawiam sie, ze po takim wpisie, serwis ten moze miec problemy ze strony Nikona za to ze oficjalnie udziela takich informacji.
    Na całe szczęście nie mamy żadnych problemów, ponieważ informacja napisana przez użytkownika calin191 jest totalną bzdurą, napisaną prawdopodobnie przez nieuczciwą konkurencję. Użytkownic calin191 zarejestrowany w dniu wpisu, tylko jednego - wygląda podejrzanie i sam gdybym coś takiego przeczytał myślałbym że to pseudo reklama.
    Oficjalne stanowisko serwisu Opto-Technika: nasz serwis fotograficzny był i jest niezależnym serwisem pogwarancyjnym. Jeżeli kiedykolwiek zostanie zawiązana współpraca z którymkolwiek z producentów zostanie o tym zamieszczona informacja na stronie serwisu: www.opto-technika.pl .
    Denerwujące są takie nieprzemyślane plotki, ponieważ chcemy zadbać o jak najlepszy wizerunek firmy. Staramy się i przykładamy wszelkich starań aby naprawa aparatów fotograficznych , naprawa obiektywów czy naprawa lamp błyskowych przebiegała szybko i sprawnie.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •