Close

Strona 190 z 191 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 891 do 1 900 z 1907
  1. #1891

    Domyślnie

    Telefon ma jedną kolosalną przewagę nad wszystkimi aparatami, nie ma części ruchomych. Ciężko odważyć się robić zdjęcia na plaży gdy sypie piachem. Nawet gdy aparat i obiektyw mają uszczelnienia jakiś piasek zawsze może się wcisnąć. Może się mylę, może uszczelnienia dają radę.
    D70s IR590 ; D70s IR720 ; Fuji Instax WIDE 300 ; OLYMPUS E-1 ; SIGMA SD QUATTRO

  2. #1892

    Domyślnie

    Sprzęt foto się szanuje, łopatki, wiaderka, telefonu na piachu zupełnie nie. To jedyna przewaga.
    Na forum canona jeden bot ciągnie dyskusję o przewadze samsunga na aparatami foto od miesięcy.

  3. #1893

    Domyślnie

    Bo to zależy do czego jest używany i w jakich sytuacjach. Na rowerze, wycieczkach używam RXa. Na koniach, desce uzywam smartfona, jak i na codzien majac tylko jego przy sobie (żaden flagowiec a kilkuletni już google pixel 4a bo ma fajny rozmiar) i tez ok. Ale zdjęcia płaskie z niego i póki oglądasz je na ekranie smartfona sa super, nawet zachwycają. Na innym ekranie juz mniej. Zdecydowanie wole aparat. Ale każdemu spasuje cos innego.w zależności od potrzeb. Dla mnie dyskusje co lepsze smartfon czy aparat sa po prostu bez sensu. Nic nie wnoszą.

  4. #1894

    Domyślnie

    Cześć.
    Kolejne podsumowanie, kolejnego roku z RX100III. Tradycyjnie zJazdy. Dużo się działo, choć nie fotograficznie. Zacząłem rok na jednym framesecie, skończyłem na innym. Pół roku czekania na naprawę ramy, a ta pękła znowu po niecałych 500 km.
    Skoro był nowy rower to odblokowałem też nieco nowych terenów. Głównie za zachodnią granicą Polski.
    Zapraszam.


    Ślęża, święta góra. Początek stycznia.


    Poranne dojazdy do fabryki. Widok z Mostu Milenijnego. Połowa lutego.


    Likwidacja kopalni piasku nad Jeziorem Mietkowskim. Połowa marca.


    Stara, od dawna nieużywana budka dróżnika w Szewcach została spalona. Początek kwietnia, obecnie nie ma po budce śladu.


    Koniec kwietnia, pierwszy wyjazd pociągiem w sezonie. Berzdorfer See.


    Czeskie Karkonosze, powyżej 900 m n.p.m. było więcej prowadzenie roweru niż jazdy. Majówka.


    Vodni nadrz Pastviny. Majówka.


    Krizova hora. Majówka.


    Niemieckie wentylatory. Majówka.


    Zerwany most na Nysie Łużyckiej. Okolice Forst. Koniec czerwca.


    Opuszczona fabryka w Eisenhüttenstadt. Koniec czerwca.


    Niemieckie drogi. Początek lipca.


    Kralicky Sneznik. Widać połowę Czech. Początek lipca.


    Drezno. Połowa lipca.


    Forst. Dworzec kolejowy. W weekendy mam tam bezpośredni pociąg spod domu. Koniec lipca.


    Meandry Nysy Łużyckiej. Koniec lipca.


    Jizerske hory. Jizerka. Połowa sierpnia.


    Elektrownia Turoszów, widziana z Niemiec. Połowa sierpnia.


    Graniczny most kolejowy na Nysie Łużyckiej. Gorlitz. Połowa sierpnia.


    Gorlitz, widziane ze Zgorzelca. Połowa sierpnia.


    Morawy. Koniec sierpnia.


    100cznia. Początek wypadku na Kaszuby. Początek września.


    Trójmiejskie stacje kolejowe. Gdańsk Kiełpinek. Początek września.


    Elektrownia wodna w Żarnowcu. Początek września.


    Biała Góra na plaży nad morzem. Początek września.

    Będzie jeszcze kilkanaście zdjęć, jak minie czas na edycję posta.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  5. #1895

    Domyślnie


    W drodze do przekopu Mierzei Wiślanej. Początek września.


    Mur pruski na dawnych Prusach. Okolice Gdańska. Początek września.


    Gdyńskie murale. Początek września.


    Sinice w Zalewie Wiślanym. Początek września.


    Trójmiejski Park Krajobrazowy. Początek września.


    Sopot. Początek września.


    Warun na kajta. Barwalder See. Początek listopada.


    Poodkrywkowe postapo. W tle Elektrownia Boxberg. Początek listopada.


    Jesienne Góry Sowie. Początek listopada.


    Podjazd na Przełęcz Sokolą. Początek listopada. Ostatni w tym roku wypad w góry.


    Las od linijki. Łużyce. Początek listopada.


    Kromlau. Początek listopada.


    No i rower, ten obecny.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  6. #1896

    Domyślnie

    Uczta dla oczu! Jak co roku zresztą. Jestem fanem tych twoich podsumowań Zdyboo! Tyle historii w nich.

  7. #1897

    Domyślnie

    Wolność w najczystszej postaci. Oddychasz świeżym powietrzem a niezwykłość otaczającego Cię świata, pobudza zmysły, wgniata w siodełko, dodaje energii. Urocze miejsca. Super przygoda. Fajne zdjęcia. Zazdroszczę.

  8. #1898

    Domyślnie

    Bardzo dobry set, obejrzałem z olbrzymią przyjemnością. IMO niepotrzebnie schowany w wątku sprzętowym.
    Pozdrawiam Krzysiek vel kojot. |Z6II|N24-70/2.8S|N70-200/2.8S|N24-200|ZTC-2.0x|S135/1.8|V40/1.2|N105/2.5| kojotowe.pl fikołki

  9. #1899

    Domyślnie

    To prawda

    Niedawno sobie kupiłem z myślą właśnie o rowerowych jazdach, zawsze ciężko mi było zabrać lustro na rower (aczkolwiek kilka razy byłem na rowerku z Sobieszewa.. do granicy z Rosją z plecakiem lowepro 450 AWII wypchanym po brzegi, ale to nie jest ten poziom komfortu jednak ), choćby ze strachu, że poobijam. Telefonem natomiast nienawidzę robić zdjeć.

    Mały, zgrabny aparat RX100 m3, nadal w sprzedaży, więc sięgnąłem do kieszeni
    Jestem zadowolony... jako uzupełnienie w obszarach, w których lustra nie zabiorę, bo nie i już jest wystarczający i nadaje się wyśmienicie, w postprocesie można z RAWów całkiem sporo wyciągnąć.


    BTW Menu nienawidzę
    Ostatnio edytowane przez crusiek ; 22-12-2023 o 11:57
    • ZABAWA W RAWKI WEŹ UDZIAŁ!
    • D7500 + S10-20 F/3,5 + S18-35 F/1.8 + S17-50 + N50 1.8 G + N55-300 + Sg8 F/3.5 csII + PORST MC 135 + Meike tube set || Cokin P / Marumi magnetic || FotoPro x4i || Stroboss 36N, 60N, X2, X rec
    • RX100 III
    • Flickr Pstryk || strava || yt

  10. #1900

    Domyślnie

    Nie mogę się przekonać , do tego używam GX7, na szczęcie jest jeszcze wybór i niestety co raz mniejszy
    Fajne masz pamiątki z wyjazdów, najbardziej zazdroszczę uporządkowania, z tym sobie nie radzę.
    puszki, słoiki i troszkę światła w ciemności

Strona 190 z 191 PierwszyPierwszy ... 90140180188189190191 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Fuji X30 czy Sony RX100 I
    By waldek in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 14:30
  2. Canon PowerShot G16 a Sony Cybershot DSC-RX100 II
    By mswilk in forum Inne systemy
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 03-09-2013, 12:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •