Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Monika

  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malkon Zobacz posta
    Nie no troszkę złośliwie to napisałem - sorki. Sam nie używam bo uważam, że nie osiągnąłem jeszcze takiego poziomu aby był mi potrzebny.
    Zajmuję się fotografią klubową więc watermark jest niezbędny i dodaję go machinalnie do wszystkiego, poza tym poczytaj sobie o wszelkiego rodzaju kradzieżach zdjęć (jak dla 18 latka świetne dofinansowanie, wiem że zaraz ktoś napisze że klubowa to nie fotografia)

  2. #12

    Domyślnie

    40kb na kolorowe w miarę duże zdjęcia to trochę mało. Na pewno odbiło się to na jakości. Mi najbardziej pasuje 2, chociaż to cięcie dłoni też takie trochę niefortunne.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •