Close

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 36 z 36

Wątek: d800e czy d3x

  1. #31

    Domyślnie

    I jak zadowolony z d40 ??? bo ja z d200 tak...pozdr.

  2. #32

    Domyślnie

    Dawno nie byłem w Bydgoszczy. Jakoś wydawało mi się, że Opera jest dalej od Brdy. Gdzie mieści się to muzeum?

  3. #33

    Domyślnie

    I kilka jest bardzo miłych dla oka. Praca na otwartym szkle nie zawsze musi byc panaceum ale tutaj pasuje. Szkoda tylko, że bardziej reklamujesz sam aparat niż swoje dzieło.

  4. #34

    Domyślnie

    Ale te hamerykańskie krążowniki, to jednak nie z epoki

  5. #35

    Domyślnie

    Główny budynek jest przy ulicy Mostowej, a te w tle to odziały i galerie.
    -
    Dział jest bardziej o aparatach, a nie o naszych pracach
    -
    Ja głównie zajmuję się architekturą i dla mnie to body jest OK
    Robi ktoś tu d800?? z chęcią bym zobaczył jakieś wasze prace.
    -
    Jestem zadowolony z mojego d40 ) tak jak ty ze swojego d200
    -
    Amerykany dojechały bo zostali zaproszeni jako stowarzyszenie aut zabytkowych
    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez waski79 ; 10-06-2012 o 23:03
    d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
    http://www.emaya.pl

  6. #36

    Domyślnie

    OK… autor dokonał wyboru, sprzęt kupił, nie ma powodu do dalszego ciągnięcia tej groteski.
    Najzieleńszy z zielonych
    Niezbyt poważny, czasem odważny, nie-co-dziennik sporadyczny.

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •