I jak zadowolony z d40 ??? bo ja z d200 tak...pozdr.
Szukaj
I jak zadowolony z d40 ??? bo ja z d200 tak...pozdr.
Dawno nie byłem w Bydgoszczy. Jakoś wydawało mi się, że Opera jest dalej od Brdy. Gdzie mieści się to muzeum?
I kilka jest bardzo miłych dla oka. Praca na otwartym szkle nie zawsze musi byc panaceum ale tutaj pasuje. Szkoda tylko, że bardziej reklamujesz sam aparat niż swoje dzieło.
Ale te hamerykańskie krążowniki, to jednak nie z epoki![]()
Główny budynek jest przy ulicy Mostowej, a te w tle to odziały i galerie.
-
Dział jest bardziej o aparatach, a nie o naszych pracach
-
Ja głównie zajmuję się architekturą i dla mnie to body jest OK
Robi ktoś tu d800?? z chęcią bym zobaczył jakieś wasze prace.
-
Jestem zadowolony z mojego d40) tak jak ty ze swojego d200
-
Amerykany dojechały bo zostali zaproszeni jako stowarzyszenie aut zabytkowych
Pozdrawiam
Ostatnio edytowane przez waski79 ; 10-06-2012 o 23:03
d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
http://www.emaya.pl
OK… autor dokonał wyboru, sprzęt kupił, nie ma powodu do dalszego ciągnięcia tej groteski.
Skontaktuj się z nami