Hejka. Pytam was bo nie znalazłem tu takiego tematu.
Po dwuletnim czekaniu zapadała decyzja na FX.
Co byście wybrali d800/d800E czy d3x z 45 000 klapnięciami używanym w studio??
Obydwie opcje za 12 koła.
Z góry dzięki!!
Pozdrawiam
Szukaj
Hejka. Pytam was bo nie znalazłem tu takiego tematu.
Po dwuletnim czekaniu zapadała decyzja na FX.
Co byście wybrali d800/d800E czy d3x z 45 000 klapnięciami używanym w studio??
Obydwie opcje za 12 koła.
Z góry dzięki!!
Pozdrawiam
d3x d300 N14-24/2.8 l N17-55/2.8 l N50/1.4 l N80-200/2.8 l sb-800
http://www.emaya.pl
Skontaktuj się z nami