Hejka. Pytam was bo nie znalazłem tu takiego tematu.
Po dwuletnim czekaniu zapadała decyzja na FX.
Co byście wybrali d800/d800E czy d3x z 45 000 klapnięciami używanym w studio??
Obydwie opcje za 12 koła.
Z góry dzięki!!
Pozdrawiam