Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Chwila zastanowienia

    Witam

    Przedstawiam jedną klatkę, którą udało mi się ostatnio uchwycić. Liczę na opinie i szczere komentarze. Pozdrawiam wszystkich!

    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  2. #2

    Domyślnie

    Tak myśle, ze po raz n-ty napiszę, iz dorabianie ideologii do zjęć nie słuzy zdjęciom.
    Nie mam pojęcia czy ów palący papierosa czlowiek sie akurat zastanawia, i nad czym sie zastanawia.
    Może np w ogóle sie nie zastanawia, bo gdyby sie zastanawiał, to by doszedł do wniosku, ze palenie szkodzi.
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  3. #3

    Domyślnie

    lechupe, okej, a co myślisz o samym zdjęciu?
    Not all jokes are funny ; ) || Był D5000, D300... Teraz D7100 + N18-105VR + Sigma 18-35 1.8 + NSB-800 + Nissin Di866 Mk II

  4. #4

    Domyślnie

    A, to o zdjęciu miało być ?

    Mysle dokładnie to co napisałem wyżej.
    Jeżeli temat jest obojetny emocjonalnie i atrakcyjnie. Jeżeli zdjecie nie przedstawia żadnego szczególnie intteresującego momentu (co w tzw streecie jest raczej kluczowe wg Cartier-Bressona), to w zasadzie po co silić sie na jakąś technicznie detaliczna vivisekcję ?

    Ok, kadr jest filmowo poprawny, oczy sa w mocnym punkcie, zdjecie jest ostre i dobrze naświetlone.
    Ale czy to ma jakies znaczenie skoro jest o niczym ?
    I'm not always right, but I'm never wrong...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •