Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 23
  1. #11

    Domyślnie

    Z 3 listy i przekomarzanie ale żadnego podsumowania co autorzy tematu kupili i jak to śmiga wydaje mi się jak jest ciągnięty taki wątek to przydało by się podsumowanie czyli kupiłem to i to i że jest oki albo zmieniłby to i owo . Moje zdanie
    a ...takie tam co nie co pod FX

  2. #12

    Domyślnie

    a ten zestaw z komputronika Infinity Rx-7000 W7hp64 (k107) (core i3 540 intel p55/ ram :4gb / HDD: 1 TB / NV gtx460 + win 7HP64 plus monitor eizo s2233w-fsbk za 2,5 tys ? dobra cena
    a ...takie tam co nie co pod FX

  3. #13

    Domyślnie

    Nr 6 z Twojej listy kompletnie nie oplacalny, ostatnio stalem przed tym samym wyborem tzn zasilacza i za ~250 kupilem mocniejego i wojujacego teraz an rynku XFX CORE 550 W ktory ma bebechy z seasonica czyli z najwyzszej polki. Grafiki nie widze cos taniego z pasywnym choodzeniem jak nie grasz. Ogolnie zestaw ok.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Luk10 Zobacz posta
    1) Gigabyte GA-Z68AP-D3 - 344-454
    ...
    2) Intel Core i5 2500 3,30 GHz BOX wersja BEZ COOLERA - 762-1040
    ...
    5) SSD Samsung SSD830 128 GB - 632-746
    ...
    6) be quiet! Straight Power E9-450W - 292-392 lub tańszy OCz StealthXStream 500W SLI - 193-309

    1. Nie lepiej coś na Z77.

    2. Jak już to i5 2500K - niewiele droższy a można lepiej kręcić w razie czego

    5. Mam od niedawna i jestem bardzo zadowolony. Ale ma jeden mankament - jak startuje PC, nie zdążam sobie zaparzyć kawy

    6. Podobno ModXStream lepszy. Podobno...
    clusca
    Fufu X

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez clusca Zobacz posta
    1. Nie lepiej coś na Z77.

    6. Podobno ModXStream lepszy. Podobno...
    Miałem kiedyś zasilacz z tej serii i był dość głośny. Wiem, że słuch to rzecz względna niemniej była to najgłośniejsza część komputera...

  6. #16

    Domyślnie

    U mnie zamontowany w wyciszonej obudowie, więc nie słychać za bardzo. Głośniej chodził wentylator na procku, ale jak mu zmniejszyłem obroty, to słychać tylko lekki szum powietrza. Słychać w nocy, jak natężenie dźwięku tła jest minimalne. W ciągu dnia kompa w ogóle nie słychać. Dodam, że komputer stoi 0,5m ode mnie na biurku, więc może dlatego w nocy go słyszę
    clusca
    Fufu X

  7. #17

    Domyślnie

    a odpowiecie mi jeszcze na to co pisałem dalej czyli czy komp z komputronika o parametrach Infinity Rx-7000 W7hp64 (k107) (core i3 540 intel p55/ ram :4gb / HDD: 1 TB / NV gtx460 + win 7HP64 PLUS monitor EIZO s2233w-fsbk za 2,5 tys(roczny kupiony na dotację nie używany ) ? dobra cena bo w sumie starczyło by jeszcze na tą nowy obiektyw 28mm który mi wpadł w oko?
    a ...takie tam co nie co pod FX

  8. #18

    Domyślnie

    2,5k to chyba za sam monitor? Jeśli nie to MZ warto, bo sam monitor tyle kosztuje. Reszta (pudło z bebechami) ok. 1800-2000 PLN (nowe).
    clusca
    Fufu X

  9. #19

    Domyślnie

    właśnie za całość warte to tego kupione jak wspominałem na dotację a szczerze wolałbym trochę gorszy komp i ten obiektyw ale czy to jest padaczka ? czy da radę
    a ...takie tam co nie co pod FX

  10. #20

    Domyślnie

    no ale to ma rok i nie używane w sumie na monitor jest gwarancja chyba z 6 lat a na komp do końca roku
    a ...takie tam co nie co pod FX

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •