Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23
  1. #1

    Domyślnie mb d80 tylko oryginał czy moze zamiennik

    tak jak w opisie mam pytanie do was kto jaki uzywa ew jakies opinie czy w gre wchodzi tylko oryginal czy moze jakies inne tez daja rade
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-06-2012 o 09:55 Powód: orto. ("orginal")
    jakies tam pudlo i kilka szkielek a swiatla ciagle mało

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar Paradiso Perduto
    Dołączył
    06 2009
    Miasto
    Stołeczne Królewskie Miasto Kraków
    Posty
    228

    Domyślnie

    miałem oba... zamiennik do czasu kiedy wziąłem do rączki oryginał - zmieniłem natychmiast.
    warto dołożyć kilka zł i cieszyć się jakością, gwarancją itp... tym bardziej, że z nieoryginalnymi gripami i eneloopami w środku mogą być nieliche kłopoty...

  3. #3

    Domyślnie

    ja mam zamiennika od newella i powiem tyle, że cały się porysował po tygodniu używania, z bateriami wariował (z eneloopami jeszcze nie testowałem, więc nie wiem jak z nimi działa). Osobiście nie polecam go, lepiej dołożyć trochę kasy i cieszyć się z porządnego gripa.

  4. #4
    Nadworny melexiarz Awatar foto4deg
    Dołączył
    10 2011
    Miasto
    Norwegia/Bydgoszcz
    Posty
    802

    Domyślnie

    Ja natomiast mam ponad 1,5 roku zamiennik meike i do dziś spisuje się bardzo dobrze. Kółeczka chodzą cacy, nic nie trzeszczy, nic nie piszczy.

  5. #5

    Domyślnie

    Ja doradzam oryginał...moim zdaniem warto dołożyć parę pln na pewno się nie zawiedziesz
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 26-06-2012 o 09:56 Powód: orto. ("orginał")
    Szymek

  6. #6

    Domyślnie

    Tylko i wyłącznie oryginał MB-D80
    FX

  7. #7

    Domyślnie

    Widocznie masz kasę skoro zastanawiasz się nad oryginałem, jeśli tak-kup go.
    Ja używam Alpha/Meike mb d80 z D90, zarówno w środku z oryginalną baterią jak i 6 eneloopami, zero problemów, mocy nie ubywa. Grip kupiłem używany w idealnym stanie z ponad rokiem gwarancji za 100 zł...decyzje podejmij sam

  8. #8

    Domyślnie

    Osobiście od ponad czterech lat używam Hanela i jest prawie ok, prawie, bo na paluszkach się nie podnosi.
    Pora klamorów dylajoncych sie na dnie tasi: trzi biksy i pora krałzów, blyjdlampa, alumiokowy sztelung.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez arturmsi Zobacz posta
    Widocznie masz kasę skoro zastanawiasz się nad oryginałem, jeśli tak-kup go.
    Ja używam Alpha/Meike mb d80 z D90, zarówno w środku z oryginalną baterią jak i 6 eneloopami, zero problemów, mocy nie ubywa.
    Potwierdzam zdanie arturmsi.Również używam Meike z D90-zasilany przez dwa oryginalne akumulatory lub enelopy;zero problemów.Polecam.
    D90 | MB-D80 | N50/1,8 | N18-105VR | N70-300VR | H58/2,0 | Metz 58 AF2 .

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez JURAS12 Zobacz posta
    Potwierdzam zdanie arturmsi.Również używam Meike z D90-zasilany przez dwa oryginalne akumulatory lub enelopy;zero problemów.Polecam.
    ja mam pytanie do posiadaczy MEIKE
    ile procent baterii upływa wam przez noc ?
    powiedzmy od 22 do 10 rano, czy inny okres 10h
    bo mam podejrzenie iż mój grip za bardzo doi baterię

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •