Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dasti
    Gość

    Domyślnie D3100 - małe i duże cyfry ?

    Witam. Chciałem zapytać jak w Nikonie D3100 patrząc przez wizjer powinny wyglądać cyfry czasu otwarcia migawki. W moim aparacie wyglądają następująco np. 125 [ wszystkie cyfry są duże ] , natomiast np. 12o [ jedynka , dwójka - duże natomiast zero , bądż zera [ gdy jest ich więcej ] zawsze są małe. Czy tak ma być , czy coś jest nie w porządku. Pozdrawiam.

  2. #2

    Domyślnie

    Jezu...
    D7100|50 1.8 g|35 1.8 g|T17-50 2.8|N55-300|sb-700

  3. #3

    Domyślnie

    Zanim zadasz pytanie przeczytaj: TO
    Taka konstrukcja wyświetlacza, tak ma być, wystarczy zajrzeć do instrukcji.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

  4. #4

    Domyślnie

    A tak poza tym to to niewłaściwego "pokoju" zapukałeś. D3100 nie jest z grupy "Nikon d'SLR - D100 - D800"

  5. #5
    Dasti
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o instrukcję [ tę na płycie CD] przeczytałem od deski do deski , nie znalazłem w niej nic na temat nurtującego mnie pytania. Może coś przeoczyłem. W każdym razie dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
    P.S. - Myślałem że może uszkodzony jest wyświetlacz. Pozdrawiam.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Dasti Zobacz posta
    Jeżeli chodzi o instrukcję [ tę na płycie CD] przeczytałem od deski do deski , nie znalazłem w niej nic na temat nurtującego mnie pytania. Może coś przeoczyłem. W każdym razie dziękuję za rozwianie moich wątpliwości.
    P.S. - Myślałem że może uszkodzony jest wyświetlacz. Pozdrawiam.
    Na stronie 10 instrukcji obsługi masz graficzny wygląd wyświetlacza, ostatnia cyfra z czterech która wyświetla czas ekspozycji jest inna od pozostałych, nie może wyświetlić dużego zera, dlatego wszystkie zera wyświetlane są jako małe cyfry.
    NIKON D3100, NIKKOR 18-55 VR II, 18-105 VR,

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •