Robiłem ostatnio sobie porównanie: kilka tych tych samych zdjęć, ale robionych na przemian przy optymalizacji NORMAL i LANDSCAPE. Wydaje mi się, że o ile zieleń jest wyraźnie bardziej nasycona, to błękit ledwie zauważalnie Czy inni mają podobne odczucia i czy tak powinno być?