Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Burning sky

  1. #1

    Domyślnie Burning sky

    Zapraszam







    bonus



    Pozdrawiam


    ***

  2. #2
    maniak666
    Gość

    Domyślnie

    "Miałem sen" M.L.King.
    Ze niebo z jedynki na tym dynamicie z bonusa. To by dopiero zagrało...
    Ech-pomarzyć można.
    Świetne oba.

  3. #3

    Domyślnie

    Foty dobre, ale .... Na 1. górka niepotrzebnie konkuruje z fantastycznym niebem, przygasiłbym, albo raczej nie wyciągał, bo pewnie była dużo ciemniejsza. Co do kamulca, no cóż - ja nie przepadam, ale niektórzy muszą mieć cóś na PP. Na 2. cała ta piana na PP zupełnie zbędna.
    A new shit has come to light...

  4. #4

    Domyślnie

    Jak dla mnie to niebo na jedynce za bardzo pojechane obróbką, za bardzo odróżnia się od obróbki wody.
    Dwójka mi się podoba, faktycznie może za dużo piany ale wystarczy trochę ciachnąć od dołu i robi się bardzo fajnie.
    Pozdrawiam Mirek
    Dyplomata to człowiek ,który powie ci spier... w taki sposób ,że będziesz czuł zachwyt przed zbliżającą się podróżą

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez nimnull Zobacz posta
    Jak dla mnie to niebo na jedynce za bardzo pojechane obróbką, za bardzo odróżnia się od obróbki wody.
    Ja również tak to widzę, niebo miałes mega ale jakoś tak nie pasi mi do dołu... Natomiast dwójeczka mi się bardzo podoba
    Ostatnio edytowane przez jarekf34 ; 26-05-2012 o 18:29
    D7100 / S 10-20 / N 18-105 VR/ N 70-300 VR / Slik Pro 500 DX / SB-600 /

  6. #6

    Domyślnie

    Dobry kadr na jedynce, ale chyba faktycznie warto zasiąść raz jeszcze do niego i spróbować bardziej naturalnie je obrobić
    Na niebie niesamowity spektakl.
    www.hubertleszczynski.com
    --------------------------------------
    F_A_C_E_B_O_O_K

  7. #7

    Domyślnie

    No troszkę pojechales z tym niebem na 1-ce. Reszta cacy
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  8. #8

    Domyślnie

    Nie rozumiem co nie pasuje na jedynce z tym niebem?przecież tak było,lekko kontrastu dodałem i to wszystko.
    Przy każdym plenerze masz nadzieję spotkania takiego nieba,a jak już masz to ci napiszą że nie naturalnie i że pojechane(oczywiście żartuje)
    Dzięki!pozdrawiam

  9. #9
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo ładna 1-ka, szczególnie właśnie niebo, gdybyś je przygasił zdjęcie nie przyciągało by już tak.

  10. #10

    Domyślnie

    Mnie tam się niebo podoba, z Beksińskim mi się kojarzy. Raczej bym szukał sposobu by zgrać dół z górą, bo trochę nie pasuje.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •