Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 16

Wątek: pojedynek

  1. #1

    Domyślnie pojedynek

    nikkor 80-200 f/2.8 d ed vs sigma 70-200 f/2.8 EX APO DG HSM Macro wiem, że było juz na ten temat, ale chodzi o jedno slowo nikkor czy sigma.

  2. #2

    Domyślnie

    skoro wiesz, że już było na ten temat, to pewnie zdajesz sobie sprawę, że jedno słowo nie wystarczy
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    skoro wiesz, że już było na ten temat, to pewnie zdajesz sobie sprawę, że jedno słowo nie wystarczy
    a miales przyjemność robić tymi dwoma szkłami czy tylko tak z opowiadan wnioskujesz?

  4. #4

    Domyślnie

    Miałem przyjemność i nadal będę cię odsyłał do archiwum. Temat ciągle powraca i ciągle są te same wnioski: albo nikkor albo sigma Jedni wolą to, inni tamto. Jeśli nie wiesz który chcesz polecam metodę organoleptyczną - podepnij oba i sprawdź który lepszy. Nic i nikt nie wskaże Ci tego lepiej
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    Miałem przyjemność i nadal będę cię odsyłał do archiwum. Temat ciągle powraca i ciągle są te same wnioski: albo nikkor albo sigma Jedni wolą to, inni tamto. Jeśli nie wiesz który chcesz polecam metodę organoleptyczną - podepnij oba i sprawdź który lepszy. Nic i nikt nie wskaże Ci tego lepiej
    no to który bys wybrał??

  6. #6

    Domyślnie

    ani jeden ani drugi
    jak sie szarpać to na N70-200VR
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez qooba Zobacz posta
    ani jeden ani drugi
    jak sie szarpać to na N70-200VR
    qooba dziękuje olśniłeś mnie przypadkowo znalazłem w piterku 3 tysiące polskich złotych i chyba zaraz skoczę do sklepiku i zakupię vr. A tak poważnie odpuść już sobie ten wątek z góry dziękuję.

  8. #8

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    nikkor 80-200 f/2.8 d ed vs sigma 70-200 f/2.8 EX APO DG HSM Macro wiem, że było juz na ten temat, ale chodzi o jedno slowo nikkor czy sigma.
    Pojedynkowałem się kiedyś tym Nikkorem (tzn. nawet w starszej budzie) z Sigmą 70-200/2.8 i wygrałem

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jasiu102 Zobacz posta
    qooba dziękuje olśniłeś mnie przypadkowo znalazłem w piterku 3 tysiące polskich złotych i chyba zaraz skoczę do sklepiku i zakupię vr. A tak poważnie odpuść już sobie ten wątek z góry dziękuję.
    dlaczego mam sobie odpuścić?
    wg mnie oba szkła (Sigma i nikkor 80-200) to tylko droga do celu jakim jest 70-200VR
    ale jeśli miałbym wybierać z tych dwóch to nikkor
    dwie puszki, kilka słoików, świeczka i... scyzoryk

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •