Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Mia

  1. #21

    Domyślnie

    Nie ciekawa sprawa z tą sesją ; /
    Zdjęcia też nie za bardzo, ale jak panowała zła atmosfera to nie ma co się dziwić
    Ale jest to doświadczenie na przyszłość

    A tak na marginesie spisywać jakieś umowy tfp z modelkami ? Mógłby ktoś przedstawić mi tą stronę ?
    - FB -
    Canon + szkła

  2. #22

    Domyślnie

    A używasz programu do wyostrzania zdjęć po zmniejszeniu?
    Nie.
    Ja ich nie zmniejszam.
    A może powinnam i wtedy wrzucać zmniejszone na serwer...
    d5000
    KOBIETA

  3. #23

    Domyślnie

    Dokładnie tak - należy publikować już zmniejszone na komputerze zdjęcia. Serwery zdjęciowe używają kiepskich algorytmów, a do tego znacznie kompresują obrazki, w celu zaoszczędzenia transferu. SNS Resizer, IrfanView, Picasa (to już kombajn) - to te darmowe, którymi to łatwo wykonasz w niezłej jakości. JPEGi do publikacji w sieci należy zachowywać z jakością 80-85%. To rozsądny kompromis między wielkością i jakością.

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mOSAd Zobacz posta
    Dokładnie tak - należy publikować już zmniejszone na komputerze zdjęcia. Serwery zdjęciowe używają kiepskich algorytmów, a do tego znacznie kompresują obrazki, w celu zaoszczędzenia transferu. SNS Resizer, IrfanView, Picasa (to już kombajn) - to te darmowe, którymi to łatwo wykonasz w niezłej jakości. JPEGi do publikacji w sieci należy zachowywać z jakością 80-85%. To rozsądny kompromis między wielkością i jakością.
    Dziękuję, będę mieć to na uwadze.
    d5000
    KOBIETA

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •