Czyzby nastaly niepewne czasy w polskim internecie ?
To juz lekkie przegiecie, zeby kupowac abonamenty za brak atakow na nasze strony internetowe.
Jeszcze troche to do naszych drzwi beda pukac zlodzieje i proponowac abonament, za nieukradzienie naszego auta itp.
http://niebezpiecznik.pl/post/szanta...o-bedzie-ddos/
Szukaj





Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami