Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: D200 - pilot

  1. #1

    Domyślnie D200 - pilot

    Znalazłem na http://allegro.pl/item173296784_nowo...ikon_d200.html
    radiowe sterowanie do D200. Używał/testował ktoś to coś??
    pozdrawiam Sebastian

  2. #2

    Domyślnie

    Nie używałem, ale chyba kupię to cacko, oryginał Nikona jest wielki jak szafa (pilot wielkości od TV), dodatkowo trzeba kupić przejściówkę 2pin-10pin (ML2 na 100m odległości), lub ML3 na 8m - dużo mniejszy ale około 8m zasięgu. Oba działają na podczerwień, zatem za ścianą bryndza. A tu fale radiowe, malutkie toto, pytanie jak z jakością wykonania.
    C

  3. #3

    Domyślnie

    Wykonanie jest na bardzo przyzwoitym poziomie.
    Przycisk bardzo dobrze wykonany. Naprawdę czuć wciśnięcie spustu do połowy.

    Canonierzy wykupili mi całą pierwszą dostawę do 5D-30D jeszcze przed wystawieniem do oficjalnej sprzedaży.
    Można powiedzieć, że brali w ciemno, bo nie widzieli nawet zdjęć produktu.
    Pierwszy z nich już dostał przesyłkę i na ichniejszym forum chwali, co mnie cieszy

    Osobiście testowałem wersję do Canona 400D.
    Maksymalnie udało mi się w budynku odejść od odbiornika na jakieś ponad 10 metrów, po drodze było kilka ścian i sufit - działało bez zarzutu.

  4. #4

    Domyślnie

    Kupiłem, jest to zdecydowanie dobra alternatywa do nikonowskiego pilota do D200 - przynajmniej cenowo. Jak przyjedzie i przetestuję to opiszę wrażenia.
    pozdrawiam Sebastian

  5. #5

    Domyślnie

    Zapakowany na jutro.
    Mam nadzieję, że poczta się spisze na czas

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Kupiłem, jest to zdecydowanie dobra alternatywa do nikonowskiego pilota do D200 - przynajmniej cenowo. Jak przyjedzie i przetestuję to opiszę wrażenia.
    Jeśli już otrzymałeś to proszę napisz czy warto kupić, i jak działa.
    Pozdrawiam..
    Aparat Nikon Obiektyw Nikon Lampa Nikon

  7. #7

    Domyślnie

    używałem ML-2, na otwartej przestrzeni działał do 200m
    a jak po drodze były ściany to i tak nie widziałem co fotografuję
    pilocik odbija fale, także dość dobrze radził sobie też w lesie, wtedy dystans spadał do 100m
    no i nie zawsze widziało się odbiornik
    generalnie chyba droga między nadajnikiem a odbiornikiem - licząc wszystkie odbicia, czyli nie na skróty - powinna mieć 200m
    Nikon podaje 100m, chyba dla bezpieczeństwa

    piloty od magików myślę, że są tańsze
    no i trzeba wspierać polskie produkty i myśl techniczną

  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    11 2006
    Miasto
    Zielona Góra
    Posty
    24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tr0n Zobacz posta
    Kupiłem, jest to zdecydowanie dobra alternatywa do nikonowskiego pilota do D200 - przynajmniej cenowo. Jak przyjedzie i przetestuję to opiszę wrażenia.
    Kiedy można liczyć na jakiś teścik tego pilota. Zastanawiam się nad kupnem czegoś takiego.

    Pozdrawiam,
    JerzyCP

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •