Close

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 35
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez PM.M Zobacz posta
    Mam gdzieś takie zdjęcie żony z młotem udarowym. Widać, że pozowane. Tak mi się skojarzyło widząc jazdę na szosowym rowerze po tym żwirze.
    Oni na tych szosówkach przejechali pół Polski i Maroka (nie po szosie tylko w terenie).
    Masz jednak racje że nie zawsze takie stylizowane, tematyczne plenery ślubne są zrobione ze smakiem i przetrwają próbę czasu.
    Ja staram się robić ich jak najmniej ale ta para jest absolutnie zapalona na punkcie rowerów więc dla nich jest to mega pamiątka.
    Sam wolę robić bardziej neutralne sesje ślubne np. gdzieś w naturze jak tutaj .
    A może taki plenerek nad Bugiem bardziej przypadłby Ci do gustu?: https://www.kozinski-foto.pl/plenerowa-sesja-slubna/

  2. #22

    Domyślnie

    Mam parę no mus aby plener był w Wilanowie i w łazienkach Królewskich. Lecę tam w tym tygodniu.
    Proszę podpowiedzcie o co się na tych lokalizacjach warto fotograficznie zaczepić późnym popołudniem. Może jakiś link do inspiracji.
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  3. #23
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    W warszafce to teraz chyba must have na paletach w strefie relaksu !

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    W warszafce to teraz chyba must have na paletach w strefie relaksu !
    Ale w sensie, bo ja ze wsi nie bardzo kumkam. Chodzi o europalety, że gdzieś na tym ustawione , położone?
    Kręcąc zomem tak się napinam, że w ogóle nie puszczam bąków. Bąki wędrują do głowy i tak powstają posrane pomysły na kadry

  5. #25
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Poszło na to prawie milion złotych, więc atrakcja spora


  6. #26

    Domyślnie

    Milion za ochnaście palet?
    Kurna, ludzie to umio robić biznesy...

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez koesh Zobacz posta
    Poszło na to prawie milion złotych, więc atrakcja spora

    http://static.prsa.pl/images/1530a4f...76e3b6c29e.jpg
    Jako warszawiak od urodzenia, wtf is this i kto na to wpadl?
    Co za wiocha i obrzydliwosc. No normalnie czuje sie wrecz zawstydzony, ze takie cos w wawie jest...

    Kiedys sie jakies fajne rzezby stawialo, skwery zieleni robilo, czy jakies fontanny.
    Przy mnie np obo kdawnej restauracji "Pod Skrzydłami" zrobili skwer z zielenia, laweczkami, odnowili skrzydlata fontanne plus podswietlenie zrobili. W tym kompleksie restauracji co byly punkty handlowe jest dom kultury.
    Jakas kawiarniaa po drugiej stronie placyku.
    Pelno ludzi ta mjest, i az milo przejsc jak wieczorem ide po browara do swojego spozywczaka

    Ale to ze zdjecia to sie nadaje tylko do zmiany przez zaoranie.
    Ostatnio edytowane przez krzysztofz24 ; 26-08-2019 o 21:12
    Fuji S5Pro / D90 / F801 / F601 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 / CPL / Cokin / Hitech.
    Pozdrawiam, Krzysiek.

  8. #28

    Domyślnie

    Zgadza się. Widziałbym to miejsce po zaoraniu, w sensie zerwaniu asfaltu, zrobieniu trawnika, posadzeniu drzewek, takich całkiem dużych, harwesterem, czy czymś tam i zrobieniu całkiem fajnego parku.

  9. #29
    ksh
    Gość

    Domyślnie

    Ale jak palety kosztowały 920 tysięcy to taki projekt jak napisałeś byłby bliski budowie stacji kosmicznej

  10. #30

    Domyślnie

    A w tle po lewej rozwalający się Pałac Błękitny. A co do Łazienek, fajny park generalnie i spokojny. Najczęściej chyba plenery robią w okolicach Starej Pomarańczarni (numer 12 na mapie) i Pałacu na Wyspie (1). Po południu w Łazienkach jest fajne światło.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •