Jak w Capture NX2 ustawić , żeby za każdym razem jak uruchamiam program i otwieram RAWa mieć dostęp do wszystkich opcji edycji zdjęcia BW, contrast, ostrość itp itd- próbowałem to rozgryźć i zapisywać jakieś ustawienia ale na marne. Za każdym razem muszę wchodzić w menu na górze coby się pojawiło w panelu po prawej stronie.
Nie nie mam inst po pl a w necie nie znalazłem.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami