Mario Berlinem zaskoczył..
Myślałem że oni z Chubulem tylko rusałki i hindusów robią.
Szukaj
Mario Berlinem zaskoczył..
Myślałem że oni z Chubulem tylko rusałki i hindusów robią.
a n a l o g o w i o r t o d o k s i . p l
no i gitara numer![]()
ale my juz pracujemy nad 3 numerem ... dawać zdjęcia ... nie opierniczać sie
Pobrałem, obejrzałem, zachwyciłem się. Okładka zjawiskowa.
Bardzo poprawiło mi humor zepsuty przez hotel, w którym aktualnie przebywam. Wykafelkowana recepcja, wykafelkowany korytarz, pokój obok recepcji. Czuję się, jakbym mieszkał w recepcji - słychać najmniejszy szmer.
Numer 2 świetny! I znalazł się czarnobiałykwadratBardzo dobry pomysł aby każdy numer miał jakiś motyw przewodni, brawo!
Do boju .....teraz ... Planeta Śmieci .... Ale kazdy może miec swoj autorski kawałek AOrty
Aaaaa no i nie ma takiego magazynu na świecie którego cycki by nie polepszyly .... Czy jakoś tak .... Bielik ma w podpisie oryginał ....
Skontaktuj się z nami