Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13
  1. #11

    Domyślnie

    Tez mam ten problem – pozostal nie rozwiazany. Zrobilem nawet eksperyment – po zrobieniu image dysku, wywalilem dotychczasowego CS5, do tego puscilem „Adobe Clean Install & Error Toolkit V4” i ponownie zainstalowalem CS6. Niestety nadal to samo. Finalna kupie dopiero jak sie bede przesiadal na nowego kompa, wiec i tak czeka mnie instalacja systemu, a wraz z nim – na czystko CS6. Mam nadzieje, ze wtedy sie z tym juz nie spotkam.
    D3s, D3, D800 | 14-24, 24-70, 70-200 VR2, S 35/1.4, N 50/1.4D, S 85/1.4, T 90Di, PC28 | SB910, SU800, PIXEL KING | Man 055 ProB + 410 | LowePro 650, Tamrac exp 8x
    www.SALDAT.pl

  2. #12

    Domyślnie

    wiem że to stary wątek ale być może ktoś tu jeszcze zajrzy z tym problemem. Należy otworzyć Photoshopa i program Mini Bride czyli Plik, Przeglądaj w Mini Bride u dołu otworzy nam się pożądany program. Następnie lewy przycisk myszy, otwórz za pomocą Camera RaW i gotowe. Dzieje się tak przy JPG i TIFF-ach.

  3. #13
    Oszczędny w słowach Awatar toooomelo
    Dołączył
    06 2013
    Miasto
    Poznań / Luboń
    Posty
    21

    Domyślnie

    I mnie to teraz spotkało
    Po formacie i zainstalowaniu PS6 i ABr5 brak możliwości otwarcia RAW w Camera RAW przez Adobe Bridge.
    Ktoś sobie z tym poradził?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Przechwytywanie111.JPG  


Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •