Close

Strona 1 z 73 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #1

    Domyślnie Diablo 3

    Premiera przekladana od kilku juz lat ale dzisiaj o polnocy w koncu Diablo pojawil sie na sklepowych polkach. Sklep Vobis spisal sie i dwie minuty po polnocy dostalem sms ze moge odebrac gre w paczkomacie. Za chwile wsiadam w auto i jade ja odebrac. A moze ktos z Was juz gra? Podzielcie sie wrazeniami!!

  2. #2

    Domyślnie

    A w bete nie grałeś, w otwarte testy?

    Diablo 3 zainstalowany (wersja cyfrowa) działa i nie ma czasu na granie.

    Z tego co zauważyłem przy becie zmieniła się mechanika gry,
    np. portal do miasta to już nie zwój a umiejętność, i nie można tak jak w dwójce otworzyć sobie przejścia i potem w taktycznym momencie w nie wskoczyć po nowe mikstury i leczenie. Wywołujesz portal, postać zaczyna go przywoływać i po chwili pojawia się w mieście.
    Mikstur też nie można łykać jednej za drugą - trzeba trochę poczekać.

    Nie ma drzewka umiejętności - duży minus, lubiłem wybierać ścieżkę rozwoju postaci (co innego dla specjalisty od toporów, co innego dla miecza) ale są runy modyfikujące umiejętności., ale może potem się okaże że to jest dobre, zbyt krótko w betę grałem.

    Nie ma rozdzielania pkt. pomiędzy siłę, zręczność itp. - imo na plus, a końcu jak wybieramy maga to mag na określonym poziomie powinien mieć odpowiednie poziom statystyk.

  3. #3

    Domyślnie

    czyli gra do dup y
    Z6 II + FTZ II | S 24 1.4 ART | Z 35 1.8 S | N 85 1.8 G | SB700 + YN685

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    A w bete nie grałeś, w otwarte testy?

    Diablo 3 zainstalowany (wersja cyfrowa) działa i nie ma czasu na granie.
    Gralem w Open Beta ale tylko chwile bo mialem problem z polaczeniem sie z serwerem. Teraz Diablo lezy na moim biurku ale zagram pewnie dopiero jutro bo czekam na czesci i bede skladal PC zeby pograc w FullHD bo na moim laptopie to srednia przyjemnosc...

    PS Jaka postac wybierasz na poczatek?

  5. #5

    Domyślnie

    ja mam zamówioną gierkę... ale jeszcze nie dostałem. w Betę grałem i mi się podobało... co do zmian to za krótko grałem żeby jakoś się wypowiedzieć... ale skoro przez te wszystkie lata grałem w D2 to liczę że tez będzie dobrze
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

  6. #6

    Domyślnie

    Na początek barbarzyńca, znajdę jakiś fajny topór, zbroję, albo zrobię coś fajnego bo zdaje się , że mocno rozwinęli możliwości tworzenia "sprzeŧu".
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 15-05-2012 o 10:31 Powód: orto. ("barbażyńca")

  7. #7

    Domyślnie

    Ja zamówiłem w empiku do odbioru w salonie i też już mogę jechać Po pracy jadę odebrać i wieczorem zainstaluję.
    To jest pierwsza gra od ok. 7 lat w którą zagram W zasadzie można powiedzieć, że z gier komputerowych nie licząc jakiś internetowych MMO opartych na przeglądarce to jest 1 gra w którą pogram od czasów D2 i Starcrafta

    Nie mogę się doczekać. Grać pewnie będę magiem.

  8. #8

    Domyślnie

    Zamówiłem pre-order, wczoraj ponoć sklep wysłał kurierem, czekam...

    Nie jestem zapalonym graczem, ale po ciągłym katowaniu I i II, nie mogłem się doczekać III
    ot pstrykam....

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez konopia Zobacz posta
    A w bete nie grałeś, w otwarte testy?

    Diablo 3 zainstalowany (wersja cyfrowa) działa i nie ma czasu na granie.

    Z tego co zauważyłem przy becie zmieniła się mechanika gry,
    np. portal do miasta to już nie zwój a umiejętność, i nie można tak jak w dwójce otworzyć sobie przejścia i potem w taktycznym momencie w nie wskoczyć po nowe mikstury i leczenie. Wywołujesz portal, postać zaczyna go przywoływać i po chwili pojawia się w mieście.
    Mikstur też nie można łykać jednej za drugą - trzeba trochę poczekać.

    Nie ma drzewka umiejętności - duży minus, lubiłem wybierać ścieżkę rozwoju postaci (co innego dla specjalisty od toporów, co innego dla miecza) ale są runy modyfikujące umiejętności., ale może potem się okaże że to jest dobre, zbyt krótko w betę grałem.

    Nie ma rozdzielania pkt. pomiędzy siłę, zręczność itp. - imo na plus, a końcu jak wybieramy maga to mag na określonym poziomie powinien mieć odpowiednie poziom statystyk.
    Dodajmy, że umiejętnościami i runami można sobie dowolnie wachlować - mamy odblokowane to, co mamy, i po prostu wybieramy zestaw pod prawy i lewy przycisk + 4 hotkeye.
    Doszedł poziom trudności Inferno, na którym wszystkie mobki mają lvl wyższy niż gracz (max lvl postaci to 60, w Inferno wszystko ma 61) - w Diablo 2 max lvl postaci to 99, mobka 85.
    No i cały ciężar modyfikacji postaci został przerzucony na sprzęt, jaki nosi - zarówno same itemy i ich affixy, jak i gemy, modyfikujące sprzęt.
    Doszedł crafting przedmiotów, za pomocą którego możemy stworzyć najbardziej wypasione itemy (choć będzie to wymagało gór złota i itemów pomocniczych).
    Pojawił się Auction House, umożliwiający handel przedmiotami, zarówno za złoto, jak i za żywą gotówkę.

    Obcięcie rozwoju postaci IMHO na minus, ale reszta zmian nie wygląda źle. W betę grało się bardzo sympatycznie, choć była trochę za łatwa (ale to akurat było celowe).

    Zresztą, nie oszukujmy się - i tak będziemy w to tyrać długie lata
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #10

    Domyślnie

    A ja dopiero chyba w czwartek się do ępiku wybiorę...

Strona 1 z 73 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •