Skąd można pobrać Starter Edition?? Mam qeust pass, ale co dalej?
Szukaj
Skąd można pobrać Starter Edition?? Mam qeust pass, ale co dalej?
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
Podawałem stronę. http://eu.battle.net/pl/int I info dla tych, którzy nie pobierali. Klient to ponad 8GB do pobrania (pierwszy instalator, a potem reszta)
jesli ktos jeszcze ma to poprosze o guest pass na PW, dzieki![]()
"...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."
edyta: wszystko ok, zasysa![]()
Ostatnio edytowane przez emet_b ; 17-05-2012 o 18:34
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
A u mnie się zasysa, jeszcze 35 minut![]()
The Iron never lies to you. You can walk outside and listen to all kinds of talk, get told that you’re a god or a total bastard. The Iron will always kick you the real deal.
Właśnie zabiłem Leorica ..... Króla szkieletów .... jestem zniesmaczony. Sorry, ale nie kupię tej gry.
Skontaktuj się z nami