Kupiłem diablo3 jak tylko się pojawiła, zarejestrowałem się doszedłem do diablo ale go nie rozwaliłem, ponad pol roku nie grałem w tym czasie padł mi dysk, zainstalowałem od nowa, zapomniałem logowania, pisałem do tym tłuków, zrobiłem zdjęcia ze to moja oryginalna gra a oni mi odpisali żebym im podał jeszcze raz swoje dane wraz z nr konta Visa, porąbało im się chyba, dodzwonić się nie można, czekałem kilkanaście minut na linii w końcu automat powiedział ze w ciągu godz. ktoś do mnie oddzwoni, tragedia jest to battle.net. ze to nie można pójść i mordy obić.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami