Close

Strona 2 z 73 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #11

    Domyślnie

    Poradnik dla szalonych graczy

    http://aktywnisportowo.pl/diabloiii/

    Autor wpisu nie był widziany od północy

  2. #12

    Domyślnie

    A ja poczekam aż stanieje. Grałem w Diablo od jedynki i to w battlenecie ale teraz ta cena jest straszna. Tym bardziej wersja kolekcjonerka z allegro (ok 500zł) Szok. Ostatnio kupiłem Mass Effect 3 - po 30h grania ją ukończyłem. Wydatek 170zł - oczywiście kupiona jeszcze przed premierą. Teraz można ją kupić za 80zł więc warto jest zaczekać.

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez puciek Zobacz posta
    A ja poczekam aż stanieje. Grałem w Diablo od jedynki i to w battlenecie ale teraz ta cena jest straszna. Tym bardziej wersja kolekcjonerka z allegro (ok 500zł) Szok. Ostatnio kupiłem Mass Effect 3 - po 30h grania ją ukończyłem. Wydatek 170zł - oczywiście kupiona jeszcze przed premierą. Teraz można ją kupić za 80zł więc warto jest zaczekać.
    Ja np. w Single Player nie zamierzam w ogóle grać, a 179 zł za 2 lata grania w grę nie uważam za dużo. Biorąc pod uwagę ile ludzie kasy wydają na rzeczy Premium w grach internetowych, które dają im np. konto Premium na 2 tyg tylko.

  4. #14

    Domyślnie

    179? MediaMarkt - 169, Auchan - 165, a w Realu podobno na być od jutra za 15x.

    Co do czekania, to Diablo 3 tak szybko nie stanieje, cena utrzyma się z rok spokojnie. SC2 wyszedł 2 lata temu a i tak jest po stówce.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #15

    Domyślnie

    Ja to Wam mogę tylko pozazdrościć ilości wolnego czasu.
    Sam obliczyłem sobie że spokojnie mogę wygospodarować 5-8 godzin wolnego na granie.
    Miesięcznie.
    O ile coś mi nie wypadnie. A prawie zawsze wypada. :/

    Chociaż jak pomyślę, gdyby tak wykreślić z dziennego grafiku spanie to....
    Szary, cichy człowiek.

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez andrzej_laskowski Zobacz posta
    Ja to Wam mogę tylko pozazdrościć ilości wolnego czasu.
    Sam obliczyłem sobie że spokojnie mogę wygospodarować 5-8 godzin wolnego na granie.
    Miesięcznie.
    O ile coś mi nie wypadnie. A prawie zawsze wypada. :/

    Chociaż jak pomyślę, gdyby tak wykreślić z dziennego grafiku spanie to....
    Heh, też tak się właśnie zastanawiam, czy kupić, czy nie, bo bym pograł z sentymentu do pierwszej i drugiej części, tylko nie bardzo wiem kiedy...
    Pozdrawiam,
    Marcin

  7. #17

    Domyślnie

    Zobaczcie ile kosztuje Diablo II i ile już minęło od premiery Diablo III stanieje ale najprędzej za dwa lata.
    Ja jadę zaraz do Media Marktu może jeszcze nie wyprzedali wszystkiego. Trzeba brać L4 w pracy, bo przecież Diablo się sam nie zabije.
    Pozdrawiam wszystkich maniaków, i do zobaczenia na BN
    PS. Do Sendilkelm
    Przecież podobno ma nie być single playera znanego z D2, bo żeby grać to i tak trzeba się zalogować na BN, a co za tym idzie musisz tam założyć postać. Jakotaka gra w singleplayerze będzie odpowiednikiem gry prywatnej (z hasłem) z Diablo2
    Ostatnio edytowane przez mu2yk ; 15-05-2012 o 15:40
    D600

  8. #18

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mu2yk Zobacz posta
    Zobaczcie ile kosztuje Diablo II i ile już minęło od premiery Diablo III stanieje ale najprędzej za dwa lata.
    Ja jadę zaraz do Media Marktu może jeszcze nie wyprzedali wszystkiego. Trzeba brać L4 w pracy, bo przecież Diablo się sam nie zabije.
    Pozdrawiam wszystkich maniaków, i do zobaczenia na BN
    PS. Do Sendilkelm
    Przecież podobno ma nie być single playera znanego z D2, bo żeby grać to i tak trzeba się zalogować na BN, a co za tym idzie musisz tam założyć postać. Jakotaka gra w singleplayerze będzie odpowiednikiem gry prywatnej (z hasłem) z Diablo2
    Ja aż tak wiadomości nie śledzę, ale ostatnio czytałem na kilka dni przed premierą, że jednak będzie ... w jakiej formie to już nie wiem

    Zresztą chodziło mi głównie o to by pokazać, że cena 179 zł za granie w Multi w stosunku do tego, co ile potrafi kosztować i ile ludzie wydają wcale nie jest duża. Co innego jak ktoś musi mieć co miesiąc nową grę, to jest dużo. Jak ktoś chce mieć kolekcję 100 gier, to też jest dużo. Dla mnie taka kasa za granie podejrzewam kilka lat (wiadomo, że nie kilka lat 24h) i nie odłożenie tej gry po tygodniu na półkę, wcale nie jest taka duża. W zasadzie "normalna".

  9. #19

    Domyślnie

    Nie ma oddzielnego single player w diablo 3 - tzn. można grać solo, ale i tak zawsze gra się na serwerach BattleNet. Jest to po prostu prywatna, jednoosobowa partia multi, do której w każdej chwili można zaprosić innych graczy. Tą samą postacią można też bez problemu grać z innymi ludźmi.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  10. #20

    Domyślnie

    Hehehe byłem w Macalni Miejskiej i w Empiku - w Białymstoku po 200 sztuk na sklep dali! Rozeszły się w 1h Przeczekam tą gorączkę i tyle.

Strona 2 z 73 PierwszyPierwszy 12341252 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •