Close

Strona 23 z 73 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 221 do 230 z 721

Wątek: Diablo 3

  1. #221

    Domyślnie

    Ależ mi smaka narobiliście, Lata całe tłukłem w jedynkę, dwójkę przeszedłem wszystkim co można było wybrać chyba ze srylion razy. Gra młodości mojej normalnie. Pierwsze granie to chyba jeszcze na windzie 95 w ogólniaku (dobry układ z psorem od informatyki był - pożyczał klucz od sali ). Na te gitarki z Tristram to do dziś mam dresczyk a jak wspomnę jaki był szał jak dodatek HellFire wyszedł i ten gość na pastwisku w krowim przebraniu ... ech, słodkie czasy .

    Koledzy jak ktoś ma triala i się podzieli to będę bardzo zobowiązany. Koniec miesiąca jest i z dziengami krucho a to jednak w cenie dobrej UV-ki obecnie chodzi. Potencjalnemu darczyńcy obiecuję solidne "za zdrowie kolegi (tu wstawić właściwy login) tym co mam najlepsze w domu.

  2. #222

    Domyślnie

    Znalezione w sieci:

    .
    | D700 + MB-D10 | + | Samyang 85/1.4 + Tamron 24-70VC | + | Nissin Di866 II | + | 3x YN-RF603 |

  3. #223

    Domyślnie

    Widzę humor na poziomie porównywana iPada z kamieniem...
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  4. #224

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez login_87 Zobacz posta
    a ile czasu Ci zajelo przejscie? ja levelowo mialem podobnie tylko zycia mniej bo niecale 3k :P ( barbarzynca) a damage kolo 430.
    Około 23h, nie spieszyłem się.
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  5. #225

    Domyślnie

    U mnie to samo,
    23h czarodziejem 33 lvl doświadczenia.
    Teraz jedziemy dalej.
    fulfrejm

  6. #226

    Domyślnie

    34 lvl lowczyni, 420 dmg wiec jestem pod wrazeniem ze prawie takie samo jak u barbkow, 26 godzin. Gram w stylu "chlop zywemu nie przepusci" (niezywemu tez)
    Posiadam tylko marzenia, rozsiałem je u twych stóp. Stąpaj lekko, gdyż stąpasz po moich marzeniach” W.B.Yeats

  7. #227

    Domyślnie

    A mnie w tym tempie jak teraz to zejdzie chyba pół roku na normal max 4h tygodniowo udaje mi się wygospodarować

  8. #228

    Domyślnie

    To w 6 tygodni powinieneś skończyć na normalu
    fulfrejm

  9. #229

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez punky Zobacz posta
    To w 6 tygodni powinieneś skończyć na normalu
    W moim tempie to w 4...

  10. #230

    Domyślnie

    Do poziomu hell włącznie dość łatwo się gra, ale już w pierwszym akcie na inferno dostaję srogie lanie. Przyznam, że ciekawe przedmioty można nabyć od 60lvl, tylko te chore milionowe ceny są zaporą :/
    D90

Strona 23 z 73 PierwszyPierwszy ... 13212223242533 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •