Ależ mi smaka narobiliście, Lata całe tłukłem w jedynkę, dwójkę przeszedłem wszystkim co można było wybrać chyba ze srylion razy. Gra młodości mojej normalnie. Pierwsze granie to chyba jeszcze na windzie 95 w ogólniaku (dobry układ z psorem od informatyki był - pożyczał klucz od sali). Na te gitarki z Tristram to do dziś mam dresczyk a jak wspomnę jaki był szał jak dodatek HellFire wyszedł i ten gość na pastwisku w krowim przebraniu ... ech, słodkie czasy
.
Koledzy jak ktoś ma triala i się podzieli to będę bardzo zobowiązany. Koniec miesiąca jest i z dziengami krucho a to jednak w cenie dobrej UV-ki obecnie chodzi. Potencjalnemu darczyńcy obiecuję solidne "za zdrowie kolegi (tu wstawić właściwy login) tym co mam najlepsze w domu.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem


Skontaktuj się z nami