Szukaj
Grafika?
Brzydko jest i tyle, plansza startowa to jakies nieporozumienie, fuj..
Ale już pojawiają się mody:
http://www.youtube.com/watch?v=iYAgM...layer_embedded
mi powyższy pasuje, ale jeszcze nie próbowałem go wstawić grę
Jak komuś grafika nie leży, to są dwie drogi:
1. www.darkd3.com - IMHO obowiązkowe, mi się najbardziej podoba Stronger i Effects i Sharpness na on. Obsługa prosta - wybieramy efekt jaki chcemy uzyskać, klikamy download, a ściągnięty plik rozpakowujemy w głównym katalogu gry.
2. jak ktoś ma grafikę nVidii, to może w sterownikach włączyć Ambient Occlusion - Control Panel->Manage 3D Settings->zakłądka Program Settings-> z listy wybieramy Diablo III (jeśli trzeba, odhaczamy ptaszka pod listą) i włączamy Ambient Occlusion.
Punkt 2 jest niezależny od punktu 1, można używać obu naraz (polecam).
D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600
pograłem z godzinkę i muszę przyznać, że klimatu z poprzednich części na próżno w D3 szukać![]()
"Nie chcieć to znaczy chcieć nie chcieć." Mundek
W Starcrafcie 2 tez chodzilo sie "za raczke" - wylaczylem po 4 misjach . Nie chce robic off topa ale zobaczcie sobie to: http://www.youtube.com/watch?v=sCdbd...5D3B6733812C3A a zwlaszcza sposoby rzucania spelli u magaPozdro
Czyli co, powtórka z rozrywki jak to było w przypadku starcrafta2? Odcinanie kuponów do świetnych wcześniejszych tytułów?
Też ludzie narzekali, że zbyt kolorowy, wręcz jak gra dla dzieci, do tego cena kosmiczna, a do dyspozycji tylko 1/3 tego co w SC1, bo dali tylko rozrywkę ludkami.
nic...
Prosze o priv jeśli ktoś by miał na zbyciu testowy klucz do diablo - chcialbym zobaczyc czy mój sprzęt jeszcze się nadaje przed kupnem pełnej wersjii...
PS - orientuje sie ktos czy wersja na rynek UK ma możliwość włączenia polskich napisów/interfejsu ??
Ostatnio edytowane przez Locter ; 18-05-2012 o 17:17
Skontaktuj się z nami