Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Las Birnam

  1. #1

    Domyślnie Las Birnam


    Dzięki za wszelkie uwagi.

  2. #2

    Domyślnie

    Bajkowy klimat i światło, ale jak byś dodał lewa stronę równej wielkości co prawą - wtedy byłoby to zdjęcie kompletne.

  3. #3

    Domyślnie

    Łaaa ! świetny klimacik ! Czy to jest czeska szwajcaria ? Pytam z ciekawości bo na jesień planuje wyjazd w tamte rejony

  4. #4

    Domyślnie

    ładny klimat udało Ci się zamknąć w fajnym kadrze - podoba mi się.

  5. #5

    Domyślnie

    Trochę mistycznie i groźnie. Może się podobać.

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Locter Zobacz posta
    Bajkowy klimat i światło, ale jak byś dodał lewa stronę równej wielkości co prawą - wtedy byłoby to zdjęcie kompletne.
    Dzięki za tę uwagę, rzeczywiście coś mi nie dawało spokoju i to jest to

    Cytat Zamieszczone przez RobertSoul Zobacz posta
    Łaaa ! świetny klimacik ! Czy to jest czeska szwajcaria ? Pytam z ciekawości bo na jesień planuje wyjazd w tamte rejony
    To jest Czeski Raj, do Szwajcarii już nie zdążyłem, bo za dużo fajnych rzeczy w Raju było. Ale szwajcarię też muszę zobaczyć, tylko że chyba właśnie poza sezonem trzeba.


    Sorry, muszę sam siebie poprawić, to Adršpašskoteplické skály a nie Český ráj. Bardzo podobnie miejscami, chociaż monumentalizm skał w Adrspachu jest niezwykły.
    Ostatnio edytowane przez stroop ; 13-05-2012 o 17:03

  7. #7

    Domyślnie

    Bajka, ale lewa strona lekko za jasna i za dużo góry, przez co nie ma wystarczająco mrocznego efektu.

  8. #8

    Domyślnie

    Kadr ok. Wszystko ok. Świetny obraz.

  9. #9

    Domyślnie

    Świetnie się dzieje w kadrze. Światło mgła czego więcej trzeba. Zastanawia mnie tylko obróbka. Nie że jest zła tylko ciekawie pokazane.

  10. #10

    Domyślnie

    Dobre warunki trafiłeś, klimaciku tej pracy odmówić nie można. Czuję, ze coś tam jeszcze zobaczymy stamtąd.
    LED ZEPPELIN

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •