No cóż jak to mówią " Pełny wypas'. Pozdrawiam
Szukaj
Jest zarąbiaście, fota robi niesamowite wrażenie.
Pozdro. Wojtek
Kaaawal monumentalnej przestrzeni. Mimo ze pokazywales wiele norwesko-fiordowych odslon gdzie ekspozycja (niefotograficzna) byla bardziej widoczna.
To tutaj tez jest ona pokazana, tak niedoslownie. Mam wrazenie ze ta postac jest tak wysoko...na poziome nieba prawie.
Te chmury prawie na wyciagniecie reki...super to wyglada.
Swietne zdjecie.
Fuji S5Pro / F801 / Reflecta / N16-85VR / N50f1.4G / T70-300 / S24-70HF / H50f2 / Benro A-198n6 / Triopo B3 /
Pozdrawiam, Krzysiek.
Oj pięknie. I dużo treści, jeśli ktoś chce.
Skontaktuj się z nami