Close

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 53

Mieszany widok

Poprzedni post Poprzedni post   Następny post Następny post
  1. #1

    Domyślnie Miodek - samo zdrowie

    Polacy spożywają strasznie mało tego cudownego specjału, znudziła nam się natura i zamiast korzystać z jej dobrodziejstw, wolimy w potrzebie śmigać do apteki.

    Gdzie kupię NAJLEPSZY MIÓD?

    W sklepie omijam szerokim łukiem - tamtejsze miody nigdy się nie krystalizują
    Na allegro... zanim sprawdzę wiarygodność wszystkich sprzedawców...
    Szukać zaufanej pobliskiej pasieki? Nie łatwe, więc może ktoś coś polecić? Odległość i sposób dostawy bez znaczenia, ważne, żeby miodek był naturalny, nie mieszany, nie kombinowany, dobry, prawdziwy, uczciwy i zdrowy polski miodek... Mniam!

  2. #2

    Domyślnie

    ja mam pasieke info na priv
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez credka Zobacz posta
    Szukać zaufanej pobliskiej pasieki? Nie łatwe, więc może ktoś coś polecić? Odległość i sposób dostawy bez znaczenia, ważne, żeby miodek był naturalny, nie mieszany, nie kombinowany, dobry, prawdziwy, uczciwy i zdrowy polski miodek... Mniam!
    Miód zawsze jest dobrze spróbować, bo nawet jeśli pasieka + pszczelarz jest naj, naj, naj, to nie zawsze ten miód musi odpowiadać smakowo.

  4. #4

    Domyślnie

    Ja kupuje u pana w Raszynie od dluzszego czasu. Nie wiem jak zbadac jakosc miodu ale wydaja sie byc ok.
    Ostatnio edytowane przez ekonet ; 11-05-2012 o 11:15 Powód: pis. (Pana->pana)
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  5. #5

    Domyślnie

    sokolnik, wyślij cennik na pm

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez ASAHI Zobacz posta
    sokolnik, wyślij cennik na pm
    W sumie to ja tez poprosze
    D300 | N35 1.8 | N17-55

  7. #7

    Domyślnie

    Dobry miód można kupić na bazarze "Na dołku" na Ursynowie.

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Andre Zobacz posta
    Dobry miód można kupić na bazarze "Na dołku" na Ursynowie.
    Miałem to samo napisać credce (bo z podavatara wynika, że w Wawie bywa ) ale jakoś nie wyszło. Polecam Pana z Wąsem. Miód wyśmienity.
    Pinot Noir

    aortamag.pl

  9. #9

  10. #10

    Domyślnie

    może mają ode mnie ?
    Z8 | S 24 1.4 ART | 35+50+135 1.8 S | FTZ II | SB700
    Było D90 | D7100 | 2 x D750 | Z6 II

Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •