Close

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: czym brode...

  1. #21

    Domyślnie

    Jako, że nie cierpię kompletnie gładkiej skóry na twarzy i zawsze miałem lekko podrażnioną skórę po typowym goleniu to od wielu wielu lat używam trymerów do włosów tyle, że z wyjętym dystansem, więc golą gdzieś na 1mm, co mi odpowiada. I tu ważna wskazówka: nie kupować trymera, który podłączany jest bezpośrednio pod 220V. Ostrze w nim się rusza dzięki elektromagnesowi wykorzystującemu wahania prądu zmiennego. Jest to rozwiązanie kiepskie i słabo goli, zwłaszcza jeśli trymer kosztuje 29,99zł. Polecam natomiast jakikolwiek trymer podłączany przez zasilacz, bo oznacza to, że pracuje on na prąd stały (mam wersję na 3V i na 12V) a więc w trymerze jest silniczek, który porusza ostrzem i daje to o wiele lepsze golenie. Często też jest wbudowana bateria. Takie trymery kosztują niewiele więcej, bo jakieś 50-70zł i są genialne. Ja mam jakiś ze sklepu Tchibo i od wielu lat używałem go i do głowy i twarzy. Działa nadal. Potem przerzuciłem się do golenia twarzy jakimś trymerem z Lidla i sprawuje się tak samo dobrze. A włosy na twarzy mam trochę jak u dzika, więc trymer ma co robić

  2. #22

    Domyślnie

    Ja jakiś czas temu zainwestowałem w tzw. grooming kit Philipsa (model 3250, o ile dobrze pamiętam) i właściwie nie mam powodów do narzekań. Maszynka pozwala na różne rozwiązania – golenie do gołej skóry, zostawianie kilkudniowego zarostu, nie mówiąc już o bardziej fantazyjnych pomysłach. A poza tym umożliwia też strzyżenie włosów, co dla mnie ma o tyle znaczenie, wcześniej musiałem dosyć często chodzić do fryzjera, a teraz nauczyłem się już strzyc sam, a to zawsze oszczędność kilku PLNów.

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 50mm Zobacz posta
    Ja jakiś czas temu zainwestowałem w tzw. grooming kit Philipsa (model 3250, o ile dobrze pamiętam) i właściwie nie mam powodów do narzekań. Maszynka pozwala na różne rozwiązania – golenie do gołej skóry, zostawianie kilkudniowego zarostu, nie mówiąc już o bardziej fantazyjnych pomysłach. A poza tym umożliwia też strzyżenie włosów, co dla mnie ma o tyle znaczenie, wcześniej musiałem dosyć często chodzić do fryzjera, a teraz nauczyłem się już strzyc sam, a to zawsze oszczędność kilku PLNów.
    byle nie z tym systemem dystansowym... nie da się podgolić wąsów przy nosie bo ten plastik jest zbyt duży... poza tym działa
    Zawsze bądź sobą... no chyba, że możesz być Bat-Manem... wtedy zawsze bądź Bat-Manem.
    moje obserwacje...

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •