Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: popołudnie

  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar constancja
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Bory Tucholskie
    Posty
    148

    Domyślnie popołudnie


  2. #2

    Domyślnie

    Jedynke widzialem w innym serwisie, jakos mnie nie powalila. Brak konkretnego swiatelka na wszystkich 3 fotkach. Jezeli mialbym cos wybrac z calego setu to 3. Warunki do zdjec mialas ciezkie.

  3. #3

    Domyślnie

    Fotki cierpią ze względu na słabo pokazane światło, a jest tu go całe mnóstwo. Kadry może nie są jakieś wybitne, ale po "naprawie" światła zdjęcia mogą wyglądać całkiem przyjemnie. Szczególnie na pierwszych dwóch.
    LED ZEPPELIN

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Nikonozaur Zobacz posta
    Fotki cierpią ze względu na słabo pokazane światło, a jest tu go całe mnóstwo. Kadry może nie są jakieś wybitne, ale po "naprawie" światła zdjęcia mogą wyglądać całkiem przyjemnie. Szczególnie na pierwszych dwóch.
    Za Andrzejem, myślę że warto zerkać na histogram w nim jest wszystko
    Zapraszam
    <a href="http://www.michalostrowski.com.pl/" target="_blank">www.michalostrowski.com.pl</a><br>

  5. #5

    Domyślnie

    Myślę, że powinnaś dodać trochę światła na dół fotek, szczególnie 1 i 2.

  6. #6

    Domyślnie

    Te zdjęcia są tak wyraźnie przygaszone, że zaczynam szukać przyczyn. Może masz za jasno ustawiony monitor? Widać, że swiatła było dość, a moze nawet nadmiar, a na zdjeciach szaro. Cos jest nie tak.
    A new shit has come to light...

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar constancja
    Dołączył
    04 2009
    Miasto
    Bory Tucholskie
    Posty
    148

    Domyślnie

    Dziękuję wszystkim za poświęcony czas.
    Podeszłam do tego bardziej agresywnie .... ale nie wiem czy teraz nie za bardzo.

    Ostatnio edytowane przez constancja ; 11-05-2012 o 00:10

  8. #8

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o poprawkę dwójki to jest jeszcze gorzej, teraz to wygląda jak przy świetle księżyca. No chyba, że taki efekt chciałaś uzyskać. Z rzepakowym już lepiej.
    A new shit has come to light...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •