Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13
  1. #1

    Domyślnie mocowanie Nikona jakie szkło manualne

    Jak w temacie. Interesuje mnie szerokie szkło (bez żadnych przejściówek) na oryginalne mocowanie Nikona. Jestem ograniczony finansowo więc cudów nie oczekuję. Wiem, że najlepiej to kupić np Tokina 12-24 Szukam dobrego szkła dla amatora, nie oczekuję cudów. Może ktoś używał np VIVITAR MC 28mm? Jakieś inne sugestie? Oczywiście mówię o używanym obiektywie
    Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy

  2. #2

    Domyślnie

    Miałem arsata 20/2,8 i był naprawdę niezły
    Ale podobno dużo zależy od egzemplarza
    Koszt jakieś 300zł

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  3. #3

    Domyślnie

    nikkor 24 f2.8

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grey Zobacz posta
    nikkor 24 f2.8
    dzięki za cynk, ale Ja pisałem "ograniczony finansowo" a to szkiełko kosztuje 1400 PLN najtaniej, więc raczej nie skorzystam
    Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez jarek76 Zobacz posta
    Miałem arsata 20/2,8 i był naprawdę niezły
    Ale podobno dużo zależy od egzemplarza
    Koszt jakieś 300zł
    dzięki za info, rozglądałem się po necie za nim i raczej trzeba się nastawić na długie polowanie
    Nikon d70s, Sigma 10-20, Tamron 17-50, Nikon 50mm 1,9d, HOYA HMC SUPER UV, Sandisk II Ultra 1GB, Lexar Premium 512 MB, Lowepro Rezo 160 AW. Na początek wystarczy

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wegejazz Zobacz posta
    Oczywiście mówię o używanym obiektywie
    Cytat Zamieszczone przez wegejazz Zobacz posta
    dzięki za cynk, ale Ja pisałem "ograniczony finansowo" a to szkiełko kosztuje 1400 PLN najtaniej, więc raczej nie skorzystam
    Kupiłem AF 24/2.8 w stanie idealnym za nieco ponad 500pln, zresztą na forum. Trzeba polowac na allegro bywają w normalnych pieniądzach. Nie miałem okazji sporo popstrykać mam nadzieje ze wraz z bardziej sprzyjającą pogodą uda się to będe w satnie coś więcej o tym szkle powiedziec ale z D70 działa całkiem fajnie.
    Galeria wspinaczkowa
    Sony A5100 | SEL1650 | Kiedyś: Nikon FX | N24/2.8 | N85/1.8D

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wegejazz Zobacz posta
    dzięki za info, rozglądałem się po necie za nim i raczej trzeba się nastawić na długie polowanie
    Czasami na allegro się pojawia

    Pozdrawiam Jarosław Stryjewski. blog

  8. #8

    Domyślnie

    mam na zbyciu Nikkora AiS 28mm/3.5 stan przyzwoity, zaoliwione listki przysłony ale wszystko działa
    kosztowałby Cię 100zł + przesyłka
    dokładniej na PM, mogę wysłać z niego fotkę
    "Kiedy wszystkie sposoby zawiodą, należy przeczytać instrukcję obsługi" - Murphy

  9. #9

    Domyślnie

    Tokina 17/3.5 AT-X albo AT-X Pro. Podobno wersja AT-X jest lepsza optycznie, miałem AT-X Pro i nie było powodów do niezadowolenia.

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Jak nie oczekujesz cudów i jesteś ograniczony finansowo, to wymień tego 18-55 na 18-70 i będzie dobrze.

    Pozdrawiam

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •