Od jakiegos czasu czytam to forum. Chcialabym kupic aparat do ok 2tys. Czy nikon d200 to dobry wybor? Czy moze kupic cos innego? Zdjecia z wycieczek, krajobrazy, zwierzeta, przyroda i takie tamDziekuje za odp.
Szukaj
Od jakiegos czasu czytam to forum. Chcialabym kupic aparat do ok 2tys. Czy nikon d200 to dobry wybor? Czy moze kupic cos innego? Zdjecia z wycieczek, krajobrazy, zwierzeta, przyroda i takie tamDziekuje za odp.
samo body za 2tyś...?czy z obiektywem...?
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
Najlepiej z obiektywem![]()
D200+Nikkor 18-70 zmiescisz sie w 2kzl. Do tych zastosowan ktore napisalas jak najbardziej. Ja swojego D200 uzywam wlasnie na wycieczkach, krajobrazy etc. z powodzeniem. Uwazaj tylko na ISO powyzej 800-1000.
Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko
No ale sam obiektyw np. na ptaszki typu 70-300 VR, to chyba troche wiecej niz sam aparat? Bo d200 nowego chyba juz nie kupisz w sklepie..![]()
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
Dziekuje za odpowiedz. Oczywiscie wolalabym nowy, ale w tej cenie kupie cos zblizonego do D200 ?![]()
za "stachumuszel", D200 i 18-70...idealne rozwiązanie...
D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...
a zdajesz sobie sprawę ,że d200 d 300 itd to duże korpusy a na wycieczkach może b ciążyć a przecież coś do picia itd trzeba zabrać ja proponuje nowszy technologicznie co prawda kastrat ale amatorowi w zupełności wystarczy d5000 teraz patrzyłem na alledrogo jest za 1399 z przebiegiem 9k do tego 18-70 kupisz w okolicach 400zł jak poszukasz starczy na k pamięci i plecak , torbę , jednak radzę iść z postępem technologicznym bo taki d5000 ma lepszą matrycę i pare rzeczy , nie ma silnia wbudowanego ale to już nie problem bo oferta szkieł af-s jest na tyle duża ,że każdy coś znajdzie
Dokladnie, tak jak napisal LordRamzes cos wykastrowanego mniejsze, a i matryca lepsza, a moze jakis EVIL?![]()
Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.
Ja bym jednak wolał D200 i do tego 18-105 bo idealny spacer zoom i ma VR. Jeśli się wciągnie w foto to taki kastrat jak D5000 szybko będzie wkurzał i ograniczał.
D200 / 18-105 VR
Skontaktuj się z nami