Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1

    Domyślnie Nikon d200 czy inny?

    Od jakiegos czasu czytam to forum. Chcialabym kupic aparat do ok 2tys. Czy nikon d200 to dobry wybor? Czy moze kupic cos innego? Zdjecia z wycieczek, krajobrazy, zwierzeta, przyroda i takie tam Dziekuje za odp.

  2. #2

    Domyślnie

    samo body za 2tyś...?czy z obiektywem...?
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  3. #3

    Domyślnie

    Najlepiej z obiektywem

  4. #4

    Domyślnie

    D200+Nikkor 18-70 zmiescisz sie w 2kzl. Do tych zastosowan ktore napisalas jak najbardziej. Ja swojego D200 uzywam wlasnie na wycieczkach, krajobrazy etc. z powodzeniem. Uwazaj tylko na ISO powyzej 800-1000.
    Jakieś ciałko, szkiełko i światełko, no i jeszcze nosidełko

  5. #5

    Domyślnie

    No ale sam obiektyw np. na ptaszki typu 70-300 VR, to chyba troche wiecej niz sam aparat? Bo d200 nowego chyba juz nie kupisz w sklepie..
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  6. #6

    Domyślnie

    Dziekuje za odpowiedz. Oczywiscie wolalabym nowy, ale w tej cenie kupie cos zblizonego do D200 ?

  7. #7

    Domyślnie

    za "stachumuszel", D200 i 18-70...idealne rozwiązanie...
    D300s/MB-D10/17-55/35/50/85/70-200/SB600/ i ... brak czasu! Fuji X-T10/X-T20/18/35/56...

  8. #8

    Domyślnie

    a zdajesz sobie sprawę ,że d200 d 300 itd to duże korpusy a na wycieczkach może b ciążyć a przecież coś do picia itd trzeba zabrać ja proponuje nowszy technologicznie co prawda kastrat ale amatorowi w zupełności wystarczy d5000 teraz patrzyłem na alledrogo jest za 1399 z przebiegiem 9k do tego 18-70 kupisz w okolicach 400zł jak poszukasz starczy na k pamięci i plecak , torbę , jednak radzę iść z postępem technologicznym bo taki d5000 ma lepszą matrycę i pare rzeczy , nie ma silnia wbudowanego ale to już nie problem bo oferta szkieł af-s jest na tyle duża ,że każdy coś znajdzie
    Sabinki dwie, Nikony dwa ,nikkory dwa ,tamrony dwa i ryba

    WWW-makro widoki itd [/COLOR]

  9. #9

    Domyślnie

    Dokladnie, tak jak napisal LordRamzes cos wykastrowanego mniejsze, a i matryca lepsza, a moze jakis EVIL?
    Moja fotografia to moja rzeczywistosc.. powiew powietrza, ktory mnie inspiruje, nakarmia mnie, ekscytuje, uspokaja mnie i dlatego najlepszy dzien, nie jest tym, gdzie wszystko poszlo dobrze, tylko taki, ktory zostawil piekne wspomnienie w twoim zyciu.

  10. #10

    Domyślnie

    Ja bym jednak wolał D200 i do tego 18-105 bo idealny spacer zoom i ma VR. Jeśli się wciągnie w foto to taki kastrat jak D5000 szybko będzie wkurzał i ograniczał.
    D200 / 18-105 VR

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •