Mam pytanko do Was.. Na dzień dzisiejszy robiąc zdjęcia na długich czasach w trybie BULB korzystam z pilota Nikon ML-L3 i tel.kom na którym to kontroluję czas![]()
czy na tym wężyku można ustawić czas, który chcę uzyskać i aparat po tym czasie sam zwolni migawkę ?
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami