Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Biedrona x 4 - nie dyskontowo

    Witam.

    Dwie modelki x 2 w pełnym słońcu. Zapraszam do komentowania tudzież oceny.

    1.
    2.
    3.
    4.

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 01-05-2012 o 16:08

  2. #2

    Domyślnie

    chyba 2. wybiorę. Rzuca się w oczy brak nasycenia, a na ostatnim to już w ogóle tragedia. Żeby chociaż selektywnie czerwienie podciągnąć, jeśli miał był taki efekt zamierzony. Biedronka to przede wszystkim wpadający w oko kolor pokryw, więc takiego oczekuję też na fotografiach z jej wizerunkiem

  3. #3

  4. #4
    Iwek_22
    Gość

    Domyślnie

    Wszystkie przepalone chyba (oglądam na lapku), kadr w 1-ce ok, a w innych brakuje biedronce "przestrzeni życiowej" - gdzie ona ma iść, skoro kadr się kończy

  5. #5

    Domyślnie

    Trochę zbyt duży bałagan w kadrze.
    I tak jak wcześniej wspominano kolorki takie jakieś sprane...
    Fajnie rozłożona głębia.
    D800/Sigma 50mm 1,4 / Nikkor 35 1,8 /Tokina 11-16 2,8 / Tami 90 2,8/ Ciamciang 8mm / Sb900/ Tamron 24-70

  6. #6

    Domyślnie

    Witam. Na wstępie dziękuję za komentarze. Blado jak poniżej gumki od majtek to fakt, niemniej taki był zamysł. Nie udało się, szkoda. Co do rady Mariusza to właśnie tak zrobiłem, globalnie odjąłem a potem podbiłem czerwień. Zrobiłem tak ponieważ bardzo nie podobał mi się kolor zielony, którego było sporo. Tłumaczenia nie zmieniają faktu, że zdjęcia są niezbyt udane Na koniec wrzucę jeszcze jedną śpiącą królewnę(lub księcia), może ta bardziej się spodoba. Tym razem bez gmerania w kolorach. Pozdrawiam.

    5.

  7. #7

    Domyślnie

    ostatnia bardzo mi leży. świetna ostrość. może troszkę więcej nasycenia i byłoby jeszcze lepiej.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam,

    na ostatniej mimo, że kadr mi nie do końca odpowiada, to trzeba przyznać, że zaświeciło pięknie, kolorki delikatne - jak lubię
    Pozdrawiam
    Adamson

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •