Co tu dużo gadać? Świetne prace. Nic tylko publikować.
Szukaj
Co tu dużo gadać? Świetne prace. Nic tylko publikować.
Na 3jce koszmarne ułożenie rąk i nóg, ciężko na to patrzeć.
Reszta technicznie ok.
fajna sesja![]()
Mnie sie bardzo podoba. Jest fajnie i juz. Szczegolow zawsze mozna sie czepiac ale ja nie bede. Bardzo dobre prace!!!
nr 1 zdjęcie z prawej. Podoba się technicznie, podoba się modelka. Plastycznie bardzo fajne zdjęcia. Jeśli chodzi o "minę bez wyrazu" itd. to nie wiem jak kto lubi, ot takie modelkowe bez wielkiego przekazu emocjonalnego, chyba nie taki był cel. Generalnie fajnie![]()
Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista o pieniądze, a geniusz o światło...
Witam,
no niebezpiecznie pokadrowane te dwa ostatnie. Ciezko je bronic. Ktos juz cos wspomnial o ekspresji modelki - nie powala z nog.
+ to dobre swiatlo i tlo
pozdrwaiam
Skontaktuj się z nami