Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Wątek: Anka/HOOK

  1. #11

    Domyślnie

    Co tu dużo gadać? Świetne prace. Nic tylko publikować.

  2. #12

    Domyślnie

    Na 3jce koszmarne ułożenie rąk i nóg, ciężko na to patrzeć.

    Reszta technicznie ok.

  3. #13

  4. #14

    Domyślnie

    Mnie sie bardzo podoba. Jest fajnie i juz. Szczegolow zawsze mozna sie czepiac ale ja nie bede. Bardzo dobre prace!!!

  5. #15

    Domyślnie

    nr 1 zdjęcie z prawej. Podoba się technicznie, podoba się modelka. Plastycznie bardzo fajne zdjęcia. Jeśli chodzi o "minę bez wyrazu" itd. to nie wiem jak kto lubi, ot takie modelkowe bez wielkiego przekazu emocjonalnego, chyba nie taki był cel. Generalnie fajnie
    Amator martwi się o sprzęt, profesjonalista o pieniądze, a geniusz o światło...

  6. #16

    Domyślnie

    Witam,
    no niebezpiecznie pokadrowane te dwa ostatnie. Ciezko je bronic. Ktos juz cos wspomnial o ekspresji modelki - nie powala z nog.
    + to dobre swiatlo i tlo
    pozdrwaiam

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •