Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: z Tatrami w tle

  1. #1

    Domyślnie z Tatrami w tle

    odległosc w lini prostej ponad 100 km

    [[/URL]
    Ostatnio edytowane przez cocolino41 ; 27-04-2012 o 21:06

  2. #2

    Domyślnie

    Jaka to ogniskowa? A moze odleglosc w lini prostej od zamku do Tatr 100km... czy od aparatu do zamku... pogubilem sie...
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Sebastianito Zobacz posta
    Jaka to ogniskowa? A moze odleglosc w lini prostej od zamku do Tatr 100km... czy od aparatu do zamku... pogubilem sie...
    a może od aparatu do zamku 100 i od zamku do tatr następne 100 tak inaczej i ciągle jest 100

  4. #4

    Domyślnie

    od miejsca zrobienia zdjęcia do Zakopanego według mapy jest 157 Km . poza tym jest wspomniane w tytule ze z Tatrami w tle

  5. #5

    Domyślnie

    157km? Szok, może jakiś objazd był...
    LED ZEPPELIN

  6. #6

    Domyślnie

    Zlosliwie sie zrobilo a nie byl taki zamiar. Zdjecie, przeniebieszczone, dol zniszcony obrobka i Tatry przez pol gdy na niebie sie nic nie dzieje, nie wyglada to najlepiej.
    Ja państwu powiem, że ja pracuję cały czas, cały czas czegoś się uczę, bez przerwy.

  7. #7

    Domyślnie

    Fajnie majaczą w tle. Doskonałe miejsce na panoramę, ale w lepszej jakości, bo tutaj jednak siadła po całości. Pozdrawiam! =]

  8. #8

    Domyślnie

    Miejscówka super, wykonanie trochę gorsze ale i tak przyciąga wzrok. Wystarczy przyciąć trochę nieba by było jego po równo z zielonym pierwszym planem i będzie lepiej.
    Co do przeniebieszczenia dalszych planów to jest normalne zjawisko w górach i likwidowanie go na siłę to ingerencja w naturę gór

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Martix Zobacz posta
    ...to jest normalne zjawisko w górach i likwidowanie go na siłę to ingerencja w naturę gór
    Bzdura jakich wiele. Widziałem wiele zdjęć tatr i bez takiego brzydkiego koloru. Zerknij prace Ostrego. Zdjęcie należy do turystycznych raczej. Nic co na dłużej przykuwa wzrok, a wręcz chce się szybciej zobaczyć coś od Ostrego

  10. #10

    Domyślnie

    A ja widziałem Tatry z bliska a nie tylko zdjęcia Tatr po obróbce gdzie ten niebieski można usunąć selektywnie

    Poza tym ten niebieski zazwyczaj pojawia sie gdy Słońce jest już dość wysoko czyli wówczas gdy Ostry jest już kilka godzin po sesji i dawno juz zszedl ze szlaku
    Ostatnio edytowane przez Martix ; 28-04-2012 o 22:52

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •