Cytat Zamieszczone przez alprospero Zobacz posta
Pracując z lampą a dodatkowo z auto-iso używaj trybu M, tylko on pozwoli Ci panować nad ekspozycją. Pamiętaj, że lampa ustawiona na TTL lub TTL bl to kolejny automat. Pomyśl, korxustasz z trzech automatów na raz TTL + priorytet przysłony + auto-iso, nie za dużo tego? Ustaw sprzęt na M a TTL +auto-sio załatwią resztę.
Używanie AutoIso w trybie M aparatu skreśla sens używania tego trybu.