Close

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 105
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez verus Zobacz posta
    Bierz psiaka i nie przejmuj się zakazami.
    Brawo.
    Pogratulować.
    nic...

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Sorry ale mam wrażenie, że szukasz usprawiedliwienia. Albo stosujesz się do zakazu albo nie. I już.
    To takie bardzo polskie. Jak inni łamią zakaz, to i ja mogę.
    Moje zdanie, w przypadku kolegi z psim problemem jest takie, że sprawiając sobie zwierzę, trzeba się liczyć ze wszystkimi obowiązkami i ograniczeniami z tym związanymi, a tego kolega chce uniknąć.

    Podpowiem jeszcze, że są hotele dla zwierząt.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  3. #13

    Domyślnie

    Nie słuchaj "wszystkich świętych" i bierz psiaka. Kombinuj. Albo załatw sobie ubranko dla psa z napisem ratownik.

  4. #14

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez elanek Zobacz posta
    Nie słuchaj "wszystkich świętych" i bierz psiaka. Kombinuj. Albo załatw sobie ubranko dla psa z napisem ratownik.
    Albo dla siebie białą laskę i ciemne okulary.
    Pozdrawiam,
    Marcin

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez StachersDTR Zobacz posta
    Cześć wszystkim.
    Wybieram się na tydzień w Bieszczady. Będzie to moja pierwsza wizyta w tym rejonie Polski, tym bardziej nie mogę się doczekać. Ostatnio zasmucił mnie wpis jaki przeczytałem gdzieś w sieci, że na terenie Bieszczadzkiego Parku Narodowego obowiązuje zakaz wchodzenia z Psami.
    Problem w tym, że na ten okres kompletnie nie mam z kim zostawić swojego psa. Czy ktoś z was wie jak to wygląda w praktyce? Czy rzeczywiście na szlaku nie spotyka się ludzi z Psami? Czy jest coś na zasadzie mandatów?
    Żeby nie było, staram się nie łamać przepisów, zakazów itp. ale w tym wypadku obawiam się, że nie będę miał wyjścia.
    Dlatego pytam wcześniej, żeby wiedzieć jakie konsekwencje mogą mnie spotkać.
    Oddaj psa do hotelu dla psów.
    Na szlak psa zabierać nie możesz. Choćby z tego względu, że pies nawet najmniejszy może komuś przeszkadzać.
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  6. #16

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Albo dla siebie białą laskę i ciemne okulary.
    I aparat z namierzaniem dźwiękowym
    Pursue happiness with diligence

  7. #17

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Boryszuk Zobacz posta
    I aparat z namierzaniem dźwiękowym
    Tylko częstotliwość namierzania trzeba tak dobrać, żeby pies nie zwariował
    Pozdrawiam,
    Marcin

  8. #18

    Domyślnie

    Ja też sugeruję hotel dla psów. Zakaz zostal z jakiegoś powodu ustanowiony. Zwłaszcza w takim miejscu jak Park Narodowy trzeba zasad przestrzegać według mnie. Gdybym nie miała możliwości zalatwienia opieki dla moich zwierząt zrezygnowałabym z wyjazdu. Nawet w pelni opłaconego.
    Lubię niebieski, ładnie wygląda w podpisie

  9. #19

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sorevell Zobacz posta
    Tylko częstotliwość namierzania trzeba tak dobrać, żeby pies nie zwariował
    To może małżonkę wziąć? Tylko czy wtedy nasz bohater nie zwariuje?
    Pursue happiness with diligence

  10. #20

    Domyślnie

    Jednak wybrałabym zostawienie psa w wynajętym w Bieszczadach domku na kilka godzin, powiedzmy na drugi dzień po przyjeździe, po wcześniejszym solidnym spacerze. Zresztą być może pies jest do takich sytuacji przyzwyczajony? Nasz jeździ z nami wszędzie - w zimie na narty, w lecie nad morze, nigdy nie było problemu z pozostawieniem go na kilka godzin w miejscu pobytu - pod warunkiem, że nie było to zaraz pół godziny po przyjeździe, no i pies był wygoniony na zapas.
    Moim zdaniem będzie to dla niego znacznie mniejszy stres niż kilka dni i nocy w hotelu dla zwierząt.

    PS oczywiście przy założeniu, że pies na co dzień zostaje w domu sam na jakiś czas i nie organizuje demolki, nie wyje, nie daje upustu złości itp
    Ostatnio edytowane przez jm ; 25-04-2012 o 22:46
    "Nie istnieje takie zdjęcie, którego nie można było zrobić lepiej" - ja
    Mój niekomercyjny link

Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •