Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Paparazzi

  1. #11
    Zbanowany
    Dołączył
    01 2010
    Miasto
    Północny Atlantyk
    Posty
    745

    Domyślnie

    konstrukt moralny osoby zwanej "paparazzo" nie jest dla mnie zbyt przyjemny. Trzeba mieć w sobie trochę naturę komornika ...

    Ale z drugiej strony jeszcze mniej oceniam moralnie osoby "poszkodowane" przez paparazzich. Są to zwykle tzw. "gwiazdy", którym się w głowach poprzewracało, które chciałyby korzystać wyłącznie z pozytywów swojej sławy, a uniknąć negatywów. Niestety, to niemożliwe, bo ludzie tylko wtedy będą się interesowali daną osobą, gdy będą mogli pooglądać "skandaliczne" fotografie na ich temat.

    Ja osobiście nigdy bym się takiej roli nie podjął.
    Za żadne pieniądze !

  2. #12

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez żeglarz Zobacz posta
    Dziękuję poprawie jeszcze inny błąd i całość napiszę poprawnie jeszcze raz:
    A Twoim zdaniem jakim człowiekiem powinien być paparazzo.
    Skutecznym, co niestety niesie za sobą pewne konsekwencje tak dla paparazzo jak i fotografowanych.

    Cytat Zamieszczone przez żeglarz
    Czy teraz jest ok'
    OK. Mojego wtrętu nie bierz do siebie, to było tylko informacyjnie.
    Kiedy wszystkie znane metody zawiodą przeczytaj instrukcję obsługi...
    "I właściwie kto wódki nie pije ten jest wywrotowcem, tak
    Świadomie uszczuplającym dochody państwa - bezideowcem"

  3. #13
    żeglarz
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez adolfik9501 Zobacz posta
    Skutecznym, co niestety niesie za sobą pewne konsekwencje tak dla paparazzo jak i fotografowanych.



    OK. Mojego wtrętu nie bierz do siebie, to było tylko informacyjnie.

    Możesz być całkiem oto spokojny a nawet pewnym mojej wdzięczności.
    Nauki nigdy dość !

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •