Cytat Zamieszczone przez MarioK Zobacz posta
Na LG po skosie. To nie niebo, to kolejny jak najbardziej prawdziwy stok.

Ponowne podziękowania za opinie

Zwracam honor- nie dojrzałem tego stoku- wziąłem to za... no właśnie, nie wiadomo co

Po poprawkach jeszcze lepsze.