Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie co szumi w trawie

    Z dzisiejszego wypadu nad wodę. Dochodzę do wniosku, że koniecznie trzeba patrzeć nie tylko w dal, ale i pod nogi.

    1

    2

    3

    4

    5 A to dowód, że z patrzeniem pod nogi to prawda

    Odchodząc musiałem zabrać plecak. Pod plecakiem były jeszcze dwa.
    D90

  2. #2

    Domyślnie

    O mój boże co za paskudne gady!
    Aż strach patrzeć na te zdjęcia, które same w sobie są ok. Najbardziej podoba mi się jedynka, bo te małe potworki tworzą całkiem ciekawą kompozycję. Reszta mnie nie szczególnie rusza.
    Zdecydowanie bardziej wolę patrzeć w niebo niż w ziemię

  3. #3

    Domyślnie

    Fajne zaskrońce. Gratuluję spotkania, bo wiem jakie te skubańce są szybkie. Dojrzałem kiedyś takiego na kamieniach nad rzeczką, ale pomimo, że go goniłem z aparatem dał takiego dyla, że ho ho! Pamiętam tylko jak odpływając pokazał mi d.pę.
    pozdrawiam bombelkowo

    Jak ktoś się rzuca, że nie wie jakie zdjęcia robię: proszę bardzo (flickr), choć stare.

  4. #4

    Domyślnie

    Niespecjalnie uciekały. Było ich tam co najmniej kilkadziesiąt. Zainteresowane były jednak głównie sobą . Problemem było uchwycenie całości lub chociaż głowy, bo ta znajdowała się na ogół pod trawami i pojawiała się "na wierzchu" na ułamki sekund. Choć możliwe było zastosowanie obiektywu makro, to czasy "pozowania" były zdecydowanie za krótkie .
    W trawach kręciło się też trochę jaszczurek. Czy możliwe jest aby wzajemnie te gatunki reagowały na swoje feromony?
    Ostatnio edytowane przez TCT ; 23-04-2012 o 09:29
    D90

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •