Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie szukam oprogramowania dla X-Rite Eye-One dla W7

    Witam
    Mam kalibrator Eye-One Display 2 - zmieniłem XP na Windows & i nie mogę znaleźć softu dla kalibratora pod W7 (najlepiej 64 bit). ma ktoś może nową wersja tego programu - na CD mam jakiś archaiczny soft z 2008r.

  2. #2

    Domyślnie

    Ten kalibrator jest obsługiwany przez basICColor display 5. Można ostatecznie ściągnąć wersję 30 dniową i pokombinować.
    Pozdrawiam Tadeusz.
    FB

  3. #3
    Z6II|FTZII|N10-24|N14-24|N35|N24-70|N105VR|N70-200VRII|TC-14EIII|TC-17EII|SB800|YN-685|YN-460II|YN-622N-TX|YN-622N|YN RF-602|YN RF-603
    Było: D700+MB-D10|D200+MB-D200|

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Me_how Zobacz posta
    Dziekuje. Tego szukałem , ale jakoś nieudolnie bo nie udało mi się tam trafić .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •