Dzień Doberek.
Mam "mały" problem ze Słońcem na zdjęciu. Rozmyło mi się po chmurach, a nie umiem doprowadzić go do stanu okrągłości w PS. Czy ktoś miał by chwilę czasu żeby pomóc?
Najlepiej doprowadzić go do stanu gwiazdy z drobnymi ramieniami, ale to już by był dla mnie bajka![]()
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami