Witajcie
Kolega Looki już trochę pokazał, powybierałem więc kawałki, aby kadry się nie powtarzały zbytnio.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Tytułem wstępu - mój pierwszy reportaż i zarazem pierwsza publikacja na forum.
Dzień dobry![]()
Szukaj
Witajcie
Kolega Looki już trochę pokazał, powybierałem więc kawałki, aby kadry się nie powtarzały zbytnio.
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Tytułem wstępu - mój pierwszy reportaż i zarazem pierwsza publikacja na forum.
Dzień dobry![]()
pozdrawiam, Maciej
Ogólnie chyba wszyscy mamy już po dziurki w nosie tego wszystkiego, ale skoro to pierwsza publikacja…
Relacja całkiem udana, zwłaszcza jak na pierwszy raz. Wyszukane smaczki -- są: 6, 11 (u mnie za to duży plus). Obróbkowo/kolorystycznie -- zdjęcia przyjemne i naturalne, bez udziwnień i sztucznych polepszaczy. Kadrowo też całkiem, całkiem -- zróżnicowanie widoczne, są różne punkty spojrzenia.
Wykonałeś niezłą robotę i myślę, że powinieneś być zadowolony, podkreślając raz jeszcze, że to Twój pierwszy tego typu materiał.
O tej porze to dobry wieczór.Czołem!
Dziękuję za komentarze.
Swider, byłem względnie zadowolony. Teraz jestem trochę bardziej. Sam nie wiedziałem, czego się można spodziewać. Teraz już wiem, że trzeba być przygotowanym na wszystko
Generalnie się starałem. Nawet nie tyle od technicznej strony, co aby z czysto ludzkiej perspektywy pokazać wiele oblicz tego samego zdarzenia. Niezależnie od własnych odczuć. I szczerze powiedziawszy, bardzo mi się spodobało takie wyjście między ludzi![]()
pozdrawiam, Maciej
Pozornie bez fajerwerkow, ale ta tresc jest dla mnie takim koszmarnym folklorem, ze ogladalem z ciekawoscia. 3 i 8 - dobrze uchwycone.
Gosc z 2 mistrz![]()
X-T2 | 35/2 | 50/2 | ETRSi | 75/2.8
radek.art.pl / facebook
Skontaktuj się z nami