Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21
  1. #11

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez sowart Zobacz posta
    Zdjęcia jak zawsze bardzo fajne.
    Najlepsze dla mnie to z tego setu 5. Jedynie brakuje mi drugiej ręki, jak jej nie widzę to mam tak, że jak by ją amputowali
    Filmie podczas przejść wskakuje zielone tło (błąd w programie) na plus statyczne fajne ujęcia.
    Mam pytanie w filmie około 10 minuta powiedz mi blenda odbijała zastane, za pleców modelki, czy zastane z góry na blendę świeciło?
    zastane od góry odbijalo sie od blendy

    w sumie nic mi sie nie stalo ale biodro boli do dzis..
    chcialem pomoc modelce a sam zem sie wywalil... no i tak bywa. sprzet ok .. lecac myslalem o nim ... wszystko skonczylo sie dobrze
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  2. #12

    Domyślnie

    Bekstejdż bardzo mi się podobał, a najbardziej mi się podobało, jak modelce nadmuchałeś dymem z papierosa prawie w twarz.
    Pozdrawiam!
    Tomasz Zych
    tomzych.com
    analogowiortodoksi.pl

  3. #13

    Domyślnie

    Szkoda, ze Autor nie udostepnil video posiadaczom smartfonow :/

    Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
    body | stałki | 3xSB | 5xYN | RF-602 | Pixel King |

  4. #14

    Domyślnie

    Miałem rację !!!
    Taka pupa zakrzywia czasoprzestrzeń !!! (zobaczcie na 2:20 ) )))

  5. #15

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez zdyboo Zobacz posta
    Bekstejdż bardzo mi się podobał, a najbardziej mi się podobało, jak modelce nadmuchałeś dymem z papierosa prawie w twarz.

    ach to ja niedobry jestem....
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  6. #16

    Domyślnie

    Super, świetna modelka.

  7. #17

    Domyślnie

    Zdjęcia jak zwykle trzymają poziom. Super że kręcicie nadal filmiki.
    Brawo za opanowanie w czasie upadku, niedużo brakowało żeby obiektyw ucałował Matkę Ziemię.
    FX + DX|Sam14 2.8|N35 1.8G|N24-70 2.8|S70-200 2.8|SB900x2

    http://www.facebook.com/emil.kowalczyk.fotografia

  8. #18

    Domyślnie

    porownaj sobie miny i gre oczami na 6 i na 4
    6-naturalnie, lekko, milo,cale zdjecie jej mile w odbiorze
    4-mialo byc prosto z podkresleniem oczu wyszedl jakis wytrzeszcz nienaturalny

    1. ladny, czysty kadr, dobrze wykorzystane tlo,jest ok
    2.znowu mazy odwracajace uwage, zdjecie przez sposob kadrowania i skos leci za bardzo w lewo, to nei jest dobre w odbiorze,ladna buzia, dobrze zlapane oczy (tak powino byc na 4) zle zlapana reka, sztucznie pojawia sie i wyglada jak nieprawdziwa
    3. najgorsze w tym zestawie, razi ciasny kadr, sztruczne wydluzenie szyji, niepotrzebnie na dole jest kawalek bluzki
    mina polaczenie nijakosci z lekkim przestraszeniem
    4.cialbym ciasniej bo fragmenty rak nic nie wnosza, o minie pisalem wczesniej,powinno byc spokojniej jak na 2
    5.ladnie wyszla,choc te badyle po prawej odciagaja uwage, napewno mozna bylo przejsc kawalek dalej, to sa liczne z tych szczegolow o ktorych ciagle zapominasz
    6.najlepsze, najkorzystniej tu wyszla
    Road to Manila

  9. #19

    Domyślnie



    zerknij na film... modelka siedzi na krawedzi wodospadu... i niestety nie dalo sietego inaczej zlapac... pic 5

    dzieki za uwagi.
    www.facebook.com/kpaprocki
    || D3 x2 || 14-24 2.8 || 24-70 2.8 || 70-200 2.8 || 16 2.8 fisheye || 24 1.4 || 50 1.4 || 85 1.4 || Apple system || cała masa dodatków.

  10. #20
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    12 2010
    Miasto
    południe Polski
    Posty
    75

    Domyślnie

    Ładne kolory, na zdjęciach 1-5 modelka wydaje się zbyt spięta w stosunku do tego co widzimy w 6, które to zdjęcie mi się bardzo podoba.

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •